Filtry

Zastosowanie

Zastosowanie

Ziarno

Ziarno

Wymiar

Wymiar

Granulacja

Granulacja

Rolki z włókniny

Włóknina ścierne w roli

Włóknina ścierne w roli to niezastąpione narzędzie dla każdego profesjonalisty. Znajduje szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach, od przemysłu po warsztaty samochodowe. Są one niezwykle elastyczne, co pozwala na szybkie i skuteczne usuwanie różnego rodzaju zanieczyszczeń, takich jak powłoki lakiernicze, farba, rdza czy klej.

Różnorodność rozmiarów i grubości

Rolki z włókniny ściernej dostępne są w różnych rozmiarach i grubościach, co pozwala na dostosowanie ich do konkretnych wymagań i zadań. Dzięki temu można je wykorzystać do różnego rodzaju prac, od szlifowania i polerowania, po lekkie ścieranie. Włóknina ścierne w roli to produkt sprzedawany w odcinkach, nawinięty na rolki, co ułatwia jego przechowywanie i transport.

Zastosowanie w różnych powierzchniach

Włóknina ścierne w roli to narzędzie, które sprawdzi się na różnego rodzaju powierzchniach. Można je wykorzystać do pracy na powierzchniach metalowych, drewnianych czy z tworzyw sztucznych. Niezależnie od rodzaju powierzchni, włóknina ścierne w roli gwarantuje szybkie i skuteczne usunięcie zanieczyszczeń.