Długość przedniego stołu
790 mm
Długość szlifowania
790 mm
Długość taśmy ściernej
2000 mm
Ilość faz
1-faz.
Moc silnika
1.5 kW
Model
Podłog.
Napięcie zasil.
230 V 50 Hz
Prędkość taśmy ściernej
13 m/s
Szerokość przedniego stołu
220 mm
Szerokość taśmy ściernej
150 mm
Średnica rolki ściernej
70 mm
Opinie: 0  Dodaj opinię
kod: LUN 205580103
Okazja! 5 727,05 zł
4 868,00 zł
Na zamówienie
Darmowa dostawa

Obrabiarki do drewna

Profesjonalne urządzenia do obróbki drewna

Zaawansowane technologicznie urządzenia do obróbki drewna to niezbędne narzędzia dla każdego, kto ceni sobie precyzyjne i efektywne wykonywanie prac stolarskich. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, obrabiarki te zapewniają doskonałą jakość obróbki, niezależnie od rodzaju drewna.

Wybór odpowiedniego sprzętu

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie urządzenia do obróbki drewna będą najlepsze dla Twoich potrzeb? Wybór odpowiedniego sprzętu zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj wykonywanych prac, częstotliwość użytkowania, a także oczekiwany poziom precyzji. Dlatego tak ważne jest, aby dokładnie zapoznać się z parametrami poszczególnych modeli przed dokonaniem ostatecznej decyzji.

  • Poręczność i funkcjonalność - kluczowe cechy, które powinny cechować każdą obrabiarkę do drewna. Idealne urządzenie powinno być łatwe w obsłudze i umożliwiać wykonywanie różnorodnych prac.
  • Wytrzymałość i odporność na uszkodzenia - szczególnie ważne w przypadku regularnego użytkowania urządzenia. Wybierając obrabiarki od renomowanych producentów, możemy być pewni, że posłużą nam one przez długie lata.

Wysoka jakość wykonania

Niezależnie od tego, czy szukasz obrabiarki do drewna dla majsterkowiczów, czy potrzebujesz profesjonalnego sprzętu, zawsze powinieneś zwracać uwagę na jakość wykonania. Wybierając urządzenia z oferty Delmet.pl, możesz być pewien, że każdy model cechuje się solidnością i precyzją wykonania.

Wielofunkcyjność - klucz do sukcesu

Coraz więcej osób decyduje się na zakup wielofunkcyjnych obrabiarek do drewna. Tego typu urządzenia umożliwiają wykonanie wielu różnych prac, bez konieczności korzystania z kilku różnych modeli. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę i efektywność.

Poręczna wyszukiwarka i porównanie parametrów

W Delmet.pl stawiamy na wygodę naszych klientów. Dzięki poręcznej wyszukiwarce, możesz szybko sprawdzić modele urządzeń od konkretnych producentów oraz porównać ich parametry. To niezwykle ważne, aby wybrać urządzenie, które będzie optymalnie dopasowane do Twojego sposobu pracy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Delmet.pl!