Napięcie zasil.
230 V 50 Hz
Ilość faz
1-faz.
Moc silnika
1.5 kW
Model
Podłog.
Szerokość taśmy ściernej
150 mm
Długość taśmy ściernej
2000 mm
Prędkość taśmy ściernej
13 m/s
Długość szlifowania
790 mm
Średnica rolki ściernej
70 mm
Długość przedniego stołu
790 mm
Szerokość przedniego stołu
220 mm
Opinie: 0  Dodaj opinię
kod: LUN 205580103
Okazja! 5 727,05 zł
4 868,00 zł
Na zamówienie
Darmowa dostawa

Obrabiarki do drewna

Urządzenia do obróbki drewna mogą mieć różne parametry użytkowe. Gdy dokonuje się wyboru, ważne jest zapoznanie się z tym, które obrabiarki do drewna będą w stanie sprawdzić się podczas użytkowania. W ofercie Delmet.pl klienci są w stanie skorzystać z szerokiego asortymentu różnych modeli urządzeń. Pozwala to zdecydować się na taki, który spełni oczekiwania. Mająca odpowiednie parametry użytkowe obrabiarka do piłowania drewna będzie w stanie zapewnić między innymi poręczność i funkcjonalność. Takie cechy są istotne bez względu na to w jakim miejscu zamierza się wykorzystywać urządzenie. Im bardziej regularnie będą realizowane prace, tym znacznie ważniejsze jest zdecydowanie się na urządzenia renomowanych producentów. Wówczas można mieć pewność, że będą one znacznie bardziej odporne na między innymi uszkodzenia mechaniczne.

Wysokiej jakości obrabiarki do drewna

Zanim podejmie się decyzję o wyborze obrabiarki, trzeba zdecydować się na wstępne zapoznanie się z różnymi wersjami. W ofercie Delmet.pl można to zrobić wygodnie poprzez skorzystanie z wyszukiwarki produktów. Natomiast decydując się na dowolny model urządzenia, można mieć pewność, że będzie ono cechowało się dobrą jakością wykonania. Nie ma znaczenia, czy będą to obrabiarki do drewna dla majsterkowiczów, czy też profesjonalne wersje. Oczywiście do każdego celu niezbędne jest zdecydowanie się na wybranie odpowiedniej wersji urządzenia. Przy domowym zastosowaniu znacznie lepszym rozwiązaniem może być na przykład obrabiarka do drewna wielofunkcyjna. Taka będzie w stanie zapewnić możliwość wykonania różnych prac bez konieczności korzystania z różnych modeli urządzenia. Natomiast wersje profesjonalne muszą być z reguły bardziej specjalistyczne. W ten sposób pozwolą na sprawne wykonanie dużo bardziej dokładnych, a także efektywnych prac.

Jak dokonać wyboru obrabiarki?

Wiedząc do jakich celów zamierza się wykorzystać urządzenia, można zdecydować się na takie, które ma odpowiednie parametry użytkowe. Dobrze wybrana obrabiarka do drewna to między innymi gwarancja wygody użytkowania. W celu dokonania takiego wyboru w Delmet.pl zapewniamy klientom możliwość skorzystania z poręcznej wyszukiwarki. Pozwala to szybko sprawdzić modele urządzeń pochodzące od konkretnych producentów. Bez większych problemów można także porównać parametry użytkowe, co ma spore znaczenie w kontekście wybierania urządzeń, które mają być optymalnie dopasowane do określonego sposobu realizowania pracy przy ich wykorzystaniu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Delmet.pl i do zakupów!