Klucze nacięte

W Delmet spotkać można dość popularne na rynku elementy, jakimi są klucze nacięte. Można je łatwo rozpoznać, ponieważ charakteryzują się ząbkami naciętymi na dolnej krawędzi produktu. Właściwie wycięte rowki w kluczu ustawiają zapadki zamka w takiej pozycji, aby umożliwić obrót bębenka i przesunąć zasuwę zamykającą.

Klucze nacięte – bezpieczeństwo w atrakcyjnej cenie

Odpowiedni zamek do drzwi jest równie ważny, jak przyrząd do ich zamykania, który jest niezbędnym i nieodłącznym elementem każdego wejścia. Ma on za zadanie chronić dom oraz ogród przed włamaniem, a także zapewnić spokój i komfort psychiczny domownikom. Ważne więc, aby był on dobrej jakości, wytrzymały i odporny na wszelkie uszkodzenia, takie jak na przykład złamanie. Klucze nacięte same w sobie stanowią pewnego rodzaju ochronę, ponieważ ich nacięte ząbki nie są łatwe do tak zwanego podrobienia, czyli nielegalnego kopiowania. Produkty te są tworzone z nowego srebra, zazwyczaj o komfortowym i poręcznym kształcie, co ułatwia codzienne posługiwanie się – czyli przekręcanie klucza w zamku.

Nasz asortyment bogaty jest również w klucze piórowe. Mimo iż są to mechanizmy do starszych typów zamków, nadal są chętnie wybierane przez wielu klientów. Kupujących na pewno przyciąga również atrakcyjnie niska cena oraz bardzo dobra jakość produktów. Większość z kluczy piórowych to modele pasujące do zamków wpuszczanych typu Jania, ale posiadamy też klucze do słynnej marki Gerda, a także LOB. Oferty w naszym sklepie dodatkowo uzupełnione są w odpowiednie schematy, na których pokazany jest zarys otworu w zamku.