Wózki do bram podwieszanych, 4 kółka: 30x30, 50x50

Prawidłowy montaż bramy wymaga zastosowania odpowiednich akcesoriów. Wózki do bram podwieszanych są elementem, który istotnie wpływa na komfort użytkowania bramy, więc warto bazować tylko na sprawdzonych produktach. W naszym sklepie można znaleźć wózki do bram przesuwnych w różnych wariantach pochodzące od renomowanych dostawców, którzy są w stanie zapewnić jakość wykonania na najwyższym poziomie. Dotyczy to zarówno zastosowanych materiałów jak również precyzji wykonania, która jest tak istotna dla prawidłowego działania bramy. Dzięki dbałości o wysoką klasę akcesoriów ufają nam nie tylko klienci indywidualni, ale także monterzy oczekujący wysokiej jakości produktu.

Wózki do bram podwieszanych – różne warianty

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, zapewniamy dostęp do wózków do bram podwieszanych w różnych wariantach, takich jak:

- 30x30,
- 50x50,
- i inne.

Można u nas znaleźć wózki o różnych rozmiarach pasujące do popularnie stosowanych bram. Ponadto wśród szerokiego asortymentu, w naszej ofercie znajdują się wózki do bram podwieszanych o różnej ilości kółek. Są to wersje na 4 kółka, a także wózki z dwoma kółkami, lub ośmioma. Te ostatnie dedykowane są do ciężkich i dużych bram potrzebujących dużej stabilności. W naszym sklepie każdy znajdzie produkty, które spełnią jego potrzeby pod względem szczegółowych parametrów technicznych. Wszystkie z nich są precyzyjnie opisane w opisach każdego z produktów naszego sklepu, a w tym wymiary i ilość rolek.

Wózki do bram przesuwnych wysokiej klasy

Wiemy, jak istotna jest jakość takich akcesoriów do bram przesuwnych, więc każdy z wózków do bram jest wykonany z solidnych blach lub tworzyw sztucznych odpornych na uszkodzenia mechaniczne, a także na trudne warunki atmosferyczne. Dlatego też nawet po wielu latach nie tracą one na płynności działania.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami z naszego sklepu i wybrania adekwatnych do swoich potrzeb. W razie konieczności służymy pomocą telefoniczną lub mailową.