Odbojniki do bram skrzydłowych, ograniczniki

Skuteczna ochrona bramy przed uszkodzeniem mechanicznym to sposób na jej trwałość, sprawność i pełne użytkowanie przez wiele lat. Dostępne w naszym asortymencie odbojniki do bram skrzydłowych pomogą Ci w zabezpieczeniu skrzydła przed niepożądanym wysunięciem, ograniczając ruch bramy do niezbędnego zakresu.

Odbojniki do bram skrzydłowych – skuteczne i wszechstronne

Odpowiednie stopery do bram skrzydłowych umożliwiają ustawienie ruchu elementów ruchomych, tak aby z jednej strony ich szerokość dawała pełen walor użytkowy bramy (ułatwiając np. wjazd samochodom), a z drugiej – aby te nie wyjechały zbyt mocno z prowadnic. Nadają się do wykorzystania przy bramach skrzydłowych jedno i dwuelementowych.

Czym charakteryzują się odbojniki do bram skrzydłowych dostępne w naszym asortymencie?

Posiadamy odbojniki do bram skrzydłowych o różnej charakterystyce pracy. Wykonane są z trwałych materiałów, odpornych na mechaniczne uszkodzenie. Dzięki temu każdy ogranicznik nadaje się do wieloletniej i intensywnej eksploatacji. 

W jaki sposób możesz zamontować dostępne u nas odbojniki do bram skrzydłowych? W zależności od potrzeb możesz umocować je na podłożu, wykorzystując specjalne kotwy lub np. dospawać do nieruchomych elementów ogrodzenia. Wszystko zależy od Twoich upodobań i potrzeb. 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy różnego rodzaju akcesoria budowlane, do bram czy domu i okucia do drzwi. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z wyboru, a każdy ogranicznik czy inny element, który u nas kupisz spełni Twoje oczekiwania.