Odkurzacze samochodowe, przemysłowe

Dbanie o czystość w garażu, warsztacie, czy też budynku przemysłowym jest bardzo istotne, jednak bardzo trudne bez odpowiedniego sprzętu. W naszej ofercie można znaleźć specjalistyczne odkurzacze przemysłowe i odkurzacze samochodowe, które pozwolą na zadbanie o czystość nawet w bardzo trudnych warunkach, w których zwykły sprzęt by sobie nie poradził. Jako że takie zastosowania wymagają specyficznych rozwiązań, w naszej ofercie można znaleźć odkurzacze uznanych firm, które mają duże doświadczenie w projektowaniu i produkcji urządzeń dedykowanych do sprzątania w nietypowych miejscach, takich jak głębokie zakamarki wnętrz samochodowych, a także do sprzątania zabrudzeń przemysłowych. Nasz asortyment składa się jedynie z produktów marek gwarantujących jakość na najwyższym poziomie, które są doceniane także w profesjonalnych warsztatach.

Odkurzacz samochodowy – jaki wybrać?

Wybierając odkurzacz samochodowy, warto zwrócić uwagę na to, jaką końcówkę posiada. Musi ona być w stanie dostać się do każdego miejsca w aucie. W naszej ofercie są dostępne jednak tylko odkurzacze, które pod względem ergonomii są do tego idealnie dostosowane. Ponadto większość modeli jest zasilana napięciem 12 V, więc można je podłączyć nawet do gniazda zapalniczki. Takie modele są niewielkich rozmiarów, więc operowanie nimi jest nieporównywalnie łatwiejsze w stosunku do tradycyjnych odkurzaczy.

Odkurzacz przemysłowy – na co zwrócić uwagę?

Dostępne u nas odkurzacze przemysłowe mają bardzo dużą moc sięgającą nawet 1500 W. To wystarczająco dużo, by poradzić sobie z przemysłowymi zabrudzeniami, takimi jak pył budowlany, drewniane wióry, czy inne duże elementy, z którymi zwykły odkurzacz sobie nie poradzi. Dedykowane do takiego zastosowania odkurzacze przemysłowe mają też dostosowaną całą konstrukcję, by nie ulegała ona zniszczeniu pod wpływem eksploatacji w trudnych warunkach. Ponadto w naszej ofercie posiadamy też myjki do szyb, które można zastosować do samochodów, a także okien.