Marka
Limit
Długość (mm)
60.00
Szerokość (mm)
28.00
Wysokość (mm)
56
Stopień ochronny IP
IP 54
Ilość w opakowaniu (szt.)
1
Wymiary opakowania (mm)
35x170x210
Ilość baterii (szt.)
1
Rodzaj baterii
AAA (1.5 V)
Dokładność
±0.3°
Zakres pomiarowy
4 x 0-90°
Odczyt
0.1°
Opinie: 0  Dodaj opinię
kod: L 174250050
-10% 274,95 zł
247,46 zł
Produkt dostępny
Darmowa dostawa od 1000 zł

Narzędzia

W ofercie Delmet.pl można znaleźć szeroki asortyment różnych narzędzi. Markowe produkty są gwarancją tego, że są w stanie zapewnić funkcjonalność i dobrą jakość wykonania. Takie narzędzia ręczne będą znacznie bardziej odporne na zużywanie się czy uszkodzenia mechaniczne. Ma to duże znaczenie, gdy wybiera się takie, które mają być regularnie i intensywnie użytkowane. Wówczas trwałe narzędzia są w stanie znacznie wydłużyć czas, w którym będą mogły być używane bez występowania problemów. Oczywiście przy planowaniu zakupu konkretnego modelu, dobrze jest dokładnie ustalić, gdzie i jak będą realizowane prace z jego wykorzystaniem. Na nieco inne wersje można zdecydować się w przypadku planowania korzystania z urządzenia w warunkach domowych, a bardziej zaawansowane wersje są przeznaczone do profesjonalnego wykorzystania. Takie narzędzia pneumatyczne są w stanie zapewnić również większą odporność na zużywanie się czy uszkodzenia mechaniczne.

Trwałe urządzenia spawalnicze

Szeroki asortyment sklepu Delmet.pl to możliwość zdecydowania się na trwałe narzędzia spawalnicze. Takie produkty to gwarancja tego, że będzie można z nich korzystać w dłuższym okresie bez konieczności wykonywania napraw czy też wymiany ich na nowe modele. Oczywiście na każde urządzenie udzielana jest gwarancja, która pozwala zapewnić wymianę czy naprawę przy wadach technicznych bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Jak dokonać wyboru urządzenia?

W Delmet.pl można skorzystać z wygodnej wyszukiwarki, która pozwala na szybkie zapoznanie się z całą ofertą, jak i też wybranie urządzenia konkretnego producenta, czy o konkretnych parametrach użytkowych. Pozwala to szybko wyszukać takie narzędzia pomiarowe, które są w stanie realnie sprawdzić się podczas wykorzystania w konkretnych warunkach.

Narzędzia warsztatowe, budowlane | Delmet.pl Leszno