• Dłuta stolarskie

  Jedne z podstawowych narzędzi, bez których nie może obejść się żaden zakład stolarski to odpowiednie dłuta. Nawet podczas drobnego majsterkowania na pewno często potrzebne są przy obróbce drewna. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne dłuta najlepszej jakości, które różnią się szerokością ostrzy. Cienkie dłuta świetnie sprawdzają się podczas drobniejszych prac, czy też modelarstwie. Dłuta z szeroką klingą wykorzystywane są podczas obrabiania większych partii drewna w pracach stolarskich i rzeźbiarskich. Wszystkie dłuta posiadają rękojeść zakończoną wzmocnionym metalowym kapslem do podbijania młotkiem.

 • Imadła

  Jednym z podstawowych narzędzi przy precyzyjnych obróbkach materiałów jest imadło. W naszej ofercie znajdują się najróżniejsze imadła, w zależności od potrzeb: stolarskie, maszynowe, obrotowe czy hydrauliczne. Wiele rodzajów, jedna cecha wspólna - mocny, pewny ścisk. Prócz przeznaczenia, każde imadło wyróżniają jeszcze takie cechy jak szerokość szczęk czy maksymalny rozstaw. Solidne imadło ułatwia cięcie materiału, precyzyjne wywiercenie otworu czy też szlifowanie powierzchni. Wybierz coś dla siebie z naszej oferty i ciesz się komfortem pracy.

 • Klucze

  Żaden warsztat nie może obyć się bez kluczy: płaskich, płasko-oczkowych, oczkowych, nastawnych czy też imbusowych. Używane są niemal przy każdej pracy domowej, również związanej z hydrauliką czy też montażem nowych mebli. Klucze są narzędziami niezbędnymi w garażu przy drobnych naprawach samochodu, czy skręcaniu jakiejkoliwiek konstrukcji, jak i również w profesjonalnych warsztatach, serwisach podczas bardziej zaawansowanych napraw, konstrukcjach, projektach. Nasza bogata oferta zawiera narzędzia najlepszej jakości, za przystępną cenę, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. 

 • Łomy

  Łomy to narzędzia niezbędne przy pracach rozbiórkowych lub drobnych pracach wyburzeniowych. Idealne do szerokiego zastosowania w pracach budowlanych, remontowych, ciesielskich oraz warsztatowych. Jedne posiadają specjalnie wyprofilowane zakończenie w celu łatwiejszego wyciągania gwoździ, inne zaś szpiczasty koniec, by łatwiej się wbić w materiał. Bardzo często służą do pobijania, podważania i wyrywania elementów podczas rozbiórki i demontażu. W naszej ofercie znajdują się łomy najwyższej jakości, wykonane z solidnych stopów stali narzędziowej w cenie, która zadowoli każdego.