Produkty marki Lyra

Lyra

LYRA - Niemiecki Producent Przyborów Rysunkowych o Dwuwiekowej Tradycji

LYRA, niemiecka firma z ponad dwoma wiekami doświadczenia, jest jednym z najstarszych na świecie producentów kredek i ołówków, znanym zarówno wśród artystów, jak i profesjonalistów z różnych branż.

Historia i Asortyment

Założona w 1806 roku firma LYRA wyróżnia się na rynku swoją długą tradycją. Przez ponad 200 lat swojego istnienia firma specjalizowała się w produkcji wysokiej jakości przyborów do rysowania i trasowania. W jej asortymencie można znaleźć zarówno produkty przeznaczone dla artystów, jak również wydajne i wytrzymałe przybory przeznaczone do prac technicznych. Kredki, ołówki, markery na bazie alkoholu czy specjalistyczne kredy to tylko niektóre z produktów oferowanych przez LYRA.

Specjalistyczne Przybory do Znakowania

LYRA oferuje szeroką gamę specjalistycznych produktów do znakowania, w tym ołówki kamieniarskie przeznaczone do znakowania na kamieniach i betonie, czy ołówki stolarskie służące do znakowania drewna. Nieodzowne w branży budowlanej, dostępne są zarówno w formie tradycyjnej, jak i automatycznej. Firma oferuje także specjalistyczne kredy do znakowania drewna, w tym kredę o właściwościach luminescencyjnych.

Markery dla Profesjonalistów

LYRA oferuje szeroki wybór markerów przemysłowych, w tym wodoodporne markery w różnych kolorach oraz markery trudnościeralne. Markery do pisania na drewnie, metalu, betonie i kamieniu znajdują zastosowanie w różnych branżach, w tym stolarstwie, zakładach meblarskich, warsztatach ślusarskich, blacharskich, samochodowych czy budownictwie.

Innowacyjne Produkty

Wśród nowszych produktów LYRA znaleźć można specjalny marker permanentny do trasowania głębokich otworów. Wyróżnia go długa, cienka końcówka umożliwiająca znakowanie w trudno dostępnych miejscach. Permanentny tusz markeru dostępny jest w kolorach czerwonym, niebieskim lub czarnym, a metalowa końcówka ma długość 35 mm. Tusz nadaje się do stosowania na dowolnej powierzchni