Zamki meblowe i kasetkowe

Pożyteczne, skuteczne w ochronie oraz poręczne zamki meblowe, oferowane w rozległym asortymencie Delmet, są cenione i popularne wśród wielu klientów. Ten rodzaj okucia posiada wiele funkcjonalnych zastosowań, które okazują się niezbędne w domu lub w firmie. Wartościowa biżuteria, akta czy chemia gospodarcza to jedne z wielu przykładów, które wymagają solidnego zabezpieczenia.

Popularnym towarem są zamki kasetkowe. Znalazły one swoje przeznaczenie w szafkach metalowych - na przykład w szafkach z narzędziami lub ubraniami, różnego rodzaju skrytkach lub skrzynkach na listy. W naszym sklepie oprócz standardowego zamka kasetkowego, można spotkać także okucie z ryglem prostym, z ryglem odgiętym czy też kłódkowy. Każdy z nich można montować do mebli metalowych, ale w razie problemów nasi doświadczeni fachowcy chętnie służą pomocą.

Zamki meblowe są idealnym rozwiązaniem dla biur, gdzie wszystkie dokumenty powinny być odpowiednio przechowywane i większość nich, ze względów bezpieczeństwa, powinna znajdować się w zamkniętej, odizolowanej przestrzeni. W każdym tego typu pomieszczeniu w firmie znajdują się poufne dokumenty, które nie powinny trafić w niepowołane ręce. Okucie meblowe może chronić nie tylko szafki, ale także być niezbędnym dodatkiem do szuflad. W tym przypadku najlepiej sprawdzą się zamki centralne, ponieważ jednym przekręceniem klucza można zamknąć wszystkie szuflady, co jest wygodnym i praktycznym rozwiązaniem. W domu zamki meblowe mogą być doskonałym zabezpieczeniem przed dziećmi, szczególnie tymi, które dopiero zaczynają raczkować, poznawać świat i mogą spotkać coś, na co natknąć się nie powinny. Chodzi tutaj dokładniej o miejsca, w których przechowywane są wartościowe dokumenty oraz przedmioty, alkohol, szkło lub urządzenia elektroniczne. Ważnym aspektem jest też zabezpieczenie szafek ze środkami czystości lub lekarstwami, z którymi dzieci nie powinny mieć styczności. Wysokiej jakości zamki meblowe są niezastąpionym okuciem w szafkach na siłowni, basenie czy też zakładach pracy, gdzie użytkownicy mogą zostawić swoje osobiste rzeczy na czas treningu, rekreacji w wodzie czy pracy, bez obaw, że zostaną skradzione.

Każda osoba, ceniąca sobie poufność i która chce zabezpieczyć swoje rzeczy osobiste w zamkniętej przestrzeni, powinna dokładnie zapoznać się z produktami prezentowanymi przez naszą firmę. Dostępne modele gwarantują bardzo wysoką jakość, co przekłada się na odpowiednio wysoki poziom zabezpieczenia przedmiotów. Zamki meblowe są ochroną, która daje możliwość ukrycia prywatnych rzeczy.

Zamek meblowy wierzchni, bębenkowy, zasuwkowy ZMB1 jest przeznaczony do zamykania drzwi, szafek i szuflad meblowych, w których jest możliwe wywiercenie otworu na wkładkę bębenkową 23 mm w odległości 22,5 mm od krawędzi drzwi czy szuflady.
Rodzaj zamka
Inny
Liczba kluczy w zestawie
2
Opinie: 0  Dodaj opinię
kod: 05001119
-10% 27,74 zł
24,96 zł
Produkt dostępny
Darmowa dostawa od 1000 zł
Zamek meblowy wierzchni, bębenkowy, zasuwkowy ZMB3 jest przeznaczony do zamykania drzwi, szafek i szuflad meblowych. Posiada uniwersalną konstrukcję regulowaną zarówno pod kątem odległości - 15, 20, 25, 30, 35, 40 mm, jak również mocowania zamiennie - do drzwiczek i szuflad. Do montażu...
Rodzaj zamka
Inny
Liczba kluczy w zestawie
2
Opinie: 0  Dodaj opinię
kod: 05004099
-10% 34,82 zł
31,34 zł
Produkt dostępny
Darmowa dostawa od 1000 zł
Zamek krzywkowy 0221 o długości obudowy 9,5 mm z otworem mocującym w kształcie okrągłym. Idealny zamek krzywkowy do wielu zastosowań, w których przestrzeń jest ograniczona lub wymagane są kompaktowe wymiary – meble i skrytki.
Rodzaj zamka
Inny
Liczba kluczy w zestawie
2
Opinie: 0  Dodaj opinię
kod: 05071009
9,26 zł
Produkt dostępny
Darmowa dostawa od 1000 zł
Zamek meblowy wierzchni, bębenkowy, zasuwkowy ZMB2 jest przeznaczony do zamykania drzwi, szafek i szuflad meblowych, w których jest możliwe wywiercenie otworu na wkładkę bębenkową 23 mm w odległości 30 mm od krawędzi drzwi czy szuflady.
Rodzaj zamka
Inny
Rodzaj drzwi
do drzwi lewych
Liczba kluczy w zestawie
2
Opinie: 0  Dodaj opinię
kod: 05003159
-10% 27,61 zł
24,85 zł
Produkt dostępny
Darmowa dostawa od 1000 zł