Zamek krzywkowy 0221 o długości obudowy 9,5 mm z otworem mocującym w kształcie okrągłym. Idealny zamek krzywkowy do wielu zastosowań, w których przestrzeń jest ograniczona lub wymagane są kompaktowe wymiary – meble i skrytki.
Liczba kluczy w zestawie
2
Rodzaj zamka
Inny
Opinie: 0  Dodaj opinię
kod: 05071009
10,15 zł
Produkt dostępny
Darmowa dostawa od 500 zł
Zamek meblowy wierzchni, bębenkowy, zasuwkowy ZMB1 jest przeznaczony do zamykania drzwi, szafek i szuflad meblowych, w których jest możliwe wywiercenie otworu na wkładkę bębenkową 23 mm w odległości 22,5 mm od krawędzi drzwi czy szuflady.
Liczba kluczy w zestawie
3
Rodzaj zamka
Inny
Opinie: 0  Dodaj opinię
kod: 05001119
-10% 28,44 zł
25,59 zł
Produkt dostępny
Darmowa dostawa od 500 zł
Zamek meblowy wierzchni, bębenkowy, zasuwkowy ZMB3 jest przeznaczony do zamykania drzwi, szafek i szuflad meblowych. Posiada uniwersalną konstrukcję regulowaną zarówno pod kątem odległości - 15, 20, 25, 30, 35, 40 mm, jak również mocowania zamiennie - do drzwiczek i szuflad. Do montażu...
Liczba kluczy w zestawie
3
Rodzaj zamka
Inny
Opinie: 0  Dodaj opinię
kod: 05004099
-10% 35,85 zł
32,27 zł
Produkt dostępny
Darmowa dostawa od 500 zł

Zamki meblowe i kasetkowe

Zamki meblowe - niezbędne w każdym domu i biurze

W ofercie sklepu Delmet znajdują się zamki meblowe, które są niezastąpione w każdym domu i biurze. Te małe, ale niezwykle ważne elementy, są kluczowe dla bezpieczeństwa i ochrony prywatności. Czy to wartościowe dokumenty, biżuteria czy chemia gospodarcza - wszystkie te przedmioty wymagają solidnego zabezpieczenia.

Różnorodność zamków kasetkowych

W sklepie Delmet dostępne są różne rodzaje zamków kasetkowych. Znajdują one zastosowanie w szafkach metalowych, skrzynkach na listy czy skrytkach. W ofercie znajdują się modele z ryglem prostym, z ryglem odgiętym czy kłódkowe. Każdy z nich można montować do mebli metalowych, co zwiększa ich uniwersalność.

Zamki meblowe - ochrona dla biur i domów

Zamki meblowe są niezastąpione w biurach, gdzie dokumenty wymagają odpowiedniego przechowywania. Dzięki nim, poufne dokumenty są chronione przed niepowołanym dostępem. W domu, zamki meblowe mogą zabezpieczać szafki przed dziećmi, chroniąc je przed niebezpiecznymi przedmiotami. Wysokiej jakości zamki meblowe to niezastąpione okucie w szafkach na siłowni, basenie czy zakładach pracy.

Zabezpiecz swoje rzeczy z Delmet

Każda osoba, która ceni sobie poufność i chce zabezpieczyć swoje rzeczy osobiste, powinna zapoznać się z ofertą Delmet. Oferowane modele gwarantują wysoką jakość, co przekłada się na odpowiedni poziom zabezpieczenia przedmiotów. Zamki meblowe to ochrona, która pozwala ukryć prywatne rzeczy.