Zawiasy i prowadnice

Zawiasy i prowadnice meblowe to niezastąpione akcesorium niezbędne do prawidłowego działania oraz wygodnego użytkowania każdej szafy, szafki czy szuflady. Wybierając tego typu elementy dostępne w rozległej ofercie Delmet, dajecie Państwo sobie i swoim meblom gwarancję długoletniego, a także sprawnego funkcjonowania wyposażenia.

Jakie zawiasy meblowe oferuje firma Delmet?

Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem szczególnie polecamy, najczęściej wybierane i cieszące się ogromną popularnością wśród naszych klientów, zawiasy puszkowe do szafek. Ich największą zaletą jest łatwy i szybki montaż, do którego wystarczy zaledwie wiertarka lub wkrętarka. Posiadamy kilka rodzajów tego typu zawiasów – prosty, półodgięty lub całkiem odgięty oraz kilka kolorów i rozmiarów. Posiadamy w ofercie także rolkowe prowadnice meblowe słynnej marki GTV, które są odpowiedzialne głównie za bezproblemowe otwieranie i zamykanie szuflad, zapewniając tym samym łatwość i komfort użytkowania. Prowadnice sprzedawane są w różnych długościach, a ich uniwersalne barwy, odpowiednio dobrane mogą pełnić funkcje ozdobne, gdyż z pewnością świetnie wpasują się w design i kolorystykę danego mebla. Proponujemy Państwu również specjalne zawiasy meblowe do szklanych drzwi. Ze względu na bardzo delikatny materiał, do którego ma przywierać tego typu zawias, montaż tego typu elementów odbywa się bez użycia jakiegokolwiek urządzenia. Wystarczy użyć nakrętki oraz śruby zaciskowej, aby cieszyć się odpowiednio działającym wyposażeniem wnętrza budynku.

Zawiasy i prowadnice meblowe w asortymencie Delmet – dlaczego my?

Wszystkie zawiasy i prowadnice meblowe prezentowane na stronie internetowej sklepu Delmet stworzone zostały z najwyższej jakości produktów, z myślą o bezusterkowym działaniu, a także o komforcie użytkowania każdego klienta. Przy zakupie jakiegokolwiek produktu z kategorii zawiasy i prowadnice meblowe, warto zastanowić się, w jakim pomieszczeniu znajduje się mebel, w którym chcemy montować tego typu elementy. Zawiasy o specjalnym zastosowaniu, do pomieszczenia typu łazienka, powinny być wykonane ze stali, odpornej na wilgoć i uszkodzenia. Atutem naszej firmy jest szeroki wybór w asortymencie, dzięki któremu, każdy kupujący z łatwością wybierze interesujący go model.