Produkty marki KUŹNIA

KUŹNIA

KUŹNIA Sułkowice S.A. - Mistrzowie w produkcji narzędzi ręcznych

„KUŹNIA” Sułkowice S.A. to polski producent narzędzi ręcznych, którego historia sięga ponad 130 lat. Naszą pasją i celem jest tworzenie narzędzi, które nie tylko są funkcjonalne i trwałe, ale również estetyczne i przyjazne dla użytkowników.

Kompleksowa oferta narzędzi ręcznych

Nasza oferta obejmuje ponad 50 rodzajów narzędzi w różnych typach, odmianach i rozmiarach, co daje łącznie około 800 pozycji asortymentowych. Oferujemy zarówno pojedyncze narzędzia, jak i zróżnicowane komplety oraz zestawy. Naszą ofertę uzupełniają dodatkowe produkty, takie jak trzony do siekier, młotków, młotów, oskardów (w formie zestawów naprawczych), etui na klucze, nasadki do przecinaków ślusarskich.

Wysoka jakość naszych produktów

Produkujemy narzędzia na bazie własnych odkuwek, zgodnie z najbardziej restrykcyjnymi standardami i dopracowanymi technologiami. Szczególny nacisk kładziemy na jakość części roboczych, komponentów rękojeści, oraz ergonomicznych nasadek, które ułatwiają pracę i zabezpieczają użytkownika.

Bezpieczeństwo naszych narzędzi

Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo użytkowników. Dlatego też, dla narzędzi ostrych i ciężkich, takich jak: siekiery, kilofy, oskardy, młotki, uzyskaliśmy certyfikat bezpieczeństwa „B” od niezależnej jednostki badawczej. Certyfikat ten jest potwierdzeniem, że nasze narzędzia spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.