NORTON X-TREME T41 to wysokowydajne ziarno korundu do szybkiego i wydajnego usuwania materiału  Doskonały system spoiwa utrzymuje ziarno przez długi czas, co skutkuje mniejszą erozją tarczy  Idealny do ciężkich zastosowań przemysłowych na wszystkich twardych typach stali i stopach. NORTON...
Średnica tarczy ściernej [mm]
230
Grubość tarczy [mm]
1,9
d [mm] - Średnica otworu
22,23
Opinie: 0  Dodaj opinię
kod: 61263589
17,88 zł
Produkt dostępny
Darmowa dostawa od 500 zł

Ściernice do cięcia i szlifowania

W kategorii tarcz do cięcia można w delmet.pl znaleźć szeroki asortyment różnorodnych produktów. To pozwala wybrać takie, które są maksymalnie dopasowane pod kątem parametrów użytkowych do określonego rodzaju pracy. Zdecydować można się na tarcze do cięcia, które przeznaczone są między innymi do obróbki betonu, granitu, metali, piaskowca, żeliwa. Oferujemy także uniwersalne modele. Wysokiej jakości akcesoria do szlifowania to gwarancja wykonania idealnych wyrobów. Równocześnie w delmet.pl można wybierać różne średnice czy grubości tarcz.

Wysoka jakość tarcz do cięcia

W delmet.pl dbamy o wybór takich tarcz do cięcia, które spełniają wysokie normy jakości, które bezpośrednio przekładają się na sposób ich działania. W ofercie dostępne są wyroby renomowanych producentów. To między innymi produkty takich firm jak DeWALT, Norton, Klingspor. Pozwala to kupić tarcze do szlifowania, które nie zawiodą podczas wykonywania prac. Gwarantuje to zastosowanie odpowiednich materiałów i technologii produkcji.

Jak dokonać zakupu tarcz do cięcia?

Decydując się na zakup tarcz do cięcia w delmet.pl, można wygodnie wybrać odpowiednie wersje. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki produktów, aby ustalić, które produkty mają odpowiednie wymiary. Następnie można zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi parametrów użytkowych wybieranej tarczy do szlifowania. Dodatkowo można równocześnie kupić wysokiej jakości szlifierki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów w kategorii tarcz do szlifowania i do udanych zakupów!