Identyfikatory do kluczy

Delmet może pochwalić się również różnorodnością wszelkich akcesoriów do kluczy. Ta szeroka gama produktów zawiera identyfikatory do kluczy – jednostronne i dwustronne oraz różne nakładki – miękkie, kwadratowe lub pierścieniowe. Każdy, kto codziennie używa kilku kluczy, doskonale wie, jak trudno znaleźć odpowiedni element i jak łatwo się pogubić. Z pomocą przychodzą różne dodatki, dzięki którym z powodzeniem można posegregować, podpisać lub oznaczyć poszczególne klucze, co na pewno znacznie ułatwi życie na co dzień.

Oferujemy przywieszki do kluczy zarówno jednostronne, jak i dwustronne, przeznaczone do kluczy małych i dużych. Każdy z nich jest bardzo trwały, wytrzymały i produkowany z wysokiej jakości tworzywa. Identyfikator jednostronny zawiera karteczkę, na której można opisać do jakiego rodzaju zamka, szafki lub szuflady można stosować dany element. Karteczka jest pod przeźroczystą osłonką, co chroni przed zniszczeniem. Dwustronny identyfikator do kluczy działa na ten samej zasadzie co jednostronny, tyle że karteczka wsuwana do części zasadniczej, widoczna jest z obu stron.

W asortymencie spotkać można także kolorowe oznaczniki, zwane nakładkami. Jest to niezwykle potrzebne, kiedy posiadają Państwo pęk kluczy, w którym wszystkie elementy są do siebie podobne i ciężko wybrać akurat ten potrzebny. Nakładki dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu, każdy klucz można oznaczyć inną barwą i już zawsze wybierać odpowiedni element. Montaż nakładki jest niezwykle prosty, a dopasowanie głowicy sprawia, że nie zsuwa się ona podczas użytkowania.