Zaczepy, listwy, szyldy do zamków

Zarówno szyldy do zamków, zaczepy, jak i listwy do drzwi stanowią niezbędne akcesoria do odpowiedniego funkcjonowania wejścia oraz prawidłowego otwierania i zamykania drzwi. Doświadczony producent którego ofertę oferujemy zawsze dokłada wszelkich starań, aby nie tylko główne produkty były jak najwyższej jakości, ale również te dodatkowe powinny być wykonane z wysokiej klasy materiałów. Zadowolenie i satysfakcja klienta zawsze są dla firmy Delmet kluczowe. Ważne też jest, aby wszystkie dodatki, czyli szyldy do zamków, zaczepy i listwy do drzwi były odpowiednio i porządnie dopasowane. Ma to priorytetowe znaczenie w dobrym działaniu zamków.

Dbamy, aby w naszym sklepie był różnorodny asortyment, co pozwoli trafić w różne gusta i oczekiwania naszych kupujących. Zaczepy to element zamka, który zazwyczaj montuje się w drzwiczkach mebli, co pozwala na blokowanie zasuwy zamka szafki lub szuflady. Montuje się je również w ościeżnicach, dzięki czemu wysuwające się części klamki zostają zablokowane na swoim miejscu. Wyróżniamy zaczepy płaskie, uniwersalne i zaczepy kątowe do zamka wpuszczanego i wiele innych. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do wyboru odpowiedniego zaczepu mają Państwo możliwość konsultacji z naszymi doświadczonymi pracownikami.

Szyldy do zamków to małe części, ale ich wzór, kształt oraz kolor są dość istotne, ponieważ często rzucają się w oczy. Te detale stanowią idealne wykończenie każdego wnętrza i przy odpowiednio wybranej kolorystyce wpasują się w dodatki w danym pomieszczeniu. Szyldy mocuje się do skrzydeł drzwiowych, a następnie łączy z klamką. Wybierając ten detal, warto zwrócić także uwagę, czy dany szyld nadaje się do stosowania w drzwiach zewnętrznych. Te produkty powinny być wykonane z wysokiej klasy materiałów odpornych na korozję i działanie niekorzystnych warunków pogodowych. Z kolei, jeśli chcą Państwo zamontować w drzwiach klucz, dobrym wyborem będą szyldy długie. Jeśli jednak klucz nie jest konieczny, na przykład w salonie czy pokoju dziecięcym, warto zdecydować się na klasyczne modele.

Dużą popularnością w sklepie Delmet cieszą się także listwy do drzwi. One również są nieodłącznym elementem wykańczającym drzwi oraz nadaje im estetyczny wygląd. W ofercie spotkają Państwo listwę regulowaną prawą oraz lewą, do wyboru w zależności od potrzeb i preferencji.

Wybierając zaczepy, szyldy do zamków oraz listwy do drzwi naszej firmy można w krótkim czasie i bez dużego wkładu finansowego zmienić wygląd każdego pomieszczenia, dodając przy tym odrobiny koloru i stylowego, nowoczesnego efektu.