Kratki i drzwiczki rewizyjne

Oferta Delmet bogata jest w różnorodne kratki rewizyjne, wentylacyjne, maskownice oraz drzwiczki kominkowe. Są one niezbędne w każdym domu, gdyż wiele pomieszczeń posiada specjalne otwory, które niekoniecznie dobrze wyglądają bez potrzebnego akcesorium. Wychodząc więc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów, postanowiliśmy poszerzyć nasz asortyment o odpowiednie przedmioty, które nie tylko zasłonią nieeleganckie, przysłowiowe dziury w ścianie, ale będą też pewnego rodzaju motywem dekoracyjnym, który pomoże w wykończeniu pokoju. Najczęściej wybieranym elementem w naszym sklepie są kratki wentylacyjne. Stanowią one nie tylko zakończenie przewodów odpowiedzialnych za prawidłową cyrkulację powietrza w budynku, ale także estetyczny przedmiot aranżacji wnętrza. W ofercie nie może zabraknąć również kratek do drzwi łazienkowych czy kuchennych, gdzie wymiana powietrza jest najistotniejszą sprawą, gdyż w tych pomieszczeniach powstaje najwięcej pary, a co za tym idzie – także wilgoci.

Jakie zastosowanie mają drzwiczki, kratki rewizyjne oraz maskownice i czym kierować się przy ich wyborze?

Nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiły, że niskim kosztem można zwiększyć efekt wizualny pokoju, biura czy innego pomieszczenia zakrywając zawory oraz różnorodne urządzenia pomiarowe, a także zwiększyć bezpieczeństwo, poprzez zblokowanie dostępu osobom do tego nieupoważnionym. W tym celu proponujemy Państwu zakup przedmiotów typu kratki rewizyjne, drzwiczki rewizyjne oraz maskownice. Ogromną zaletą drzwiczek jest sposób ich montażu, dzięki któremu tworzą wnękę, która nie wystaje poza powierzchnię ściany. Wybierając drzwiczki, należy zastanowić się co i w jakim pomieszczeniu chcemy ukryć. Do domów polecane są plastikowe warianty, natomiast przedmiotem dedykowanym do użytku w przestrzeni publicznej, narażonym na działanie wody są odporne drzwiczki metalowe. Jako specjaliści w dziedzinie do ścian pokrytych glazurą polecamy maskownice do glazury, sprzedawane w dwóch rozmiarach.

Drzwiczki kominkowe – funkcjonalne, bezpieczne i dekoracyjne elementy oferty Delmet

Wysokiej jakości, sprawnie działające i idealnie dopasowane drzwiczki kominkowe to kolejny ważny aspekt pomieszczenia, w którym często spędza się czas przy kominku. Tego rodzaju przedmiot ułatwi inspekcję instalacji kominkowej w sezonie grzewczym, ale także pozwoli sprawdzić aktualny poziom sadzy czy umożliwi szybkie czyszczenie. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami udało nam się stworzyć odpowiednio szczelne drzwiczki kominkowe w niewielkich rozmiarach, które staną się drobnym, niezakłócającym designu wnętrza, akcentem dekoracyjnym. Kratki rewizyjne są wykonane z trwałych, niepalnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, które zapewnią należyty wygląd i bezpieczeństwo.