Listwy zębate do bram przesuwnych: stalowe i z tworzywa

Chcąc zamontować bramę w taki sposób, by chodziła płynnie i bez zarzutów, trzeba zastosować odpowiednie akcesoria. Listwy zębate do bram przesuwnych to jeden z najistotniejszych elementów wpływających na płynność chodzenia całej konstrukcji. Znając potrzeby naszych klientów, w naszej ofercie zapewniamy dostęp do listew pochodzących od renomowanych producentów. Zakupy u nas dają gwarancję tego, że listwa zębata do bramy przesuwnej będzie wykonana wystarczająco precyzyjnie, by zapewnić prawidłową pracę. Wszystkie z wersji listew pochodzą od producentów dających gwarancję najwyższej jakości.

Listwy zębate do bram przesuwnych w różnych wersjach

Wiemy, jak ważne jest dopasowanie listwy do konkretnej konstrukcji. W naszym asortymencie można więc znaleźć różne warianty listew, takie jak:

- stalowe,
- z tworzywa.

Zarówno wersje stalowe, jak i te wykonane z tworzywa zapewniają solidność na wystarczająco wysokim poziomie. Są one wykonane w takiej grubości, by były w stanie wytrzymać ciężar bramy i nie ulec uszkodzeniom mechanicznym nawet przez wiele lat eksploatacji. Kluczowe jest jednak to, że są to produkty przechodzące surową kontrolę jakości, przez co wszystkie zęby są idealnie równomiernie rozmieszczone. To właśnie zapewnia, że brama chodzi płynnie, a listwy zębate do bram przesuwnych nie ulegają zbyt szybkiemu wyeksploatowaniu. Ponadto w naszej ofercie można znaleźć listwy o różnych wielkościach, oraz długości, więc każdy znajdzie u nas listwę adekwatną do jego bramy.

Szczegółowe dane techniczne, a w tym grubość listwy, czy długość są zawarte w opisach każdego z produktów dostępnych w naszym sklepie. Listwy są kompatybilne z zestawami do automatyki budynkowej różnych firm, a także pasują do wszystkich standardowo stosowanych konstrukcji bram przesuwnych. Są też przystosowane do łatwego montażu.

Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty naszego sklepu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, a na pewno odpowiemy na wszystkie pytania.