Przytrzymywacze do bram, nóżki blokujące

Bramy skrzydłowe – zarówno te zamykane i otwierane w całości manualnie, jak i te obsługiwane od początku do końca przez automatyzowane siłowniki – stanowią nadal większość tego typu konstrukcji. Zarówno w przypadku domów jednorodzinnych jak i osiedli wielorodzinnych oraz większości zakładów przemysłowych, to właśnie bramy skrzydłowe i segmentowe stanowią zdecydowaną większość produktów. Dlatego w niniejszej kategorii oferujemy zróżnicowane – czyli dopasowane do różnych rozmiarów i typów – akcesoria do bram skrzydłowych takie jak przytrzymywacze do bram i odboje. Dzięki szerokiej gamie produktów w atrakcyjnych cenach już teraz możesz w pełni doposażyć swoją bramę w niezbędne akcesoria.

Przytrzymywacze do bram i inne akcesoria

Bardzo ważnym elementem wyposażenia zabezpieczającego bramy skrzydłowe są odboje. To dzięki nim brama zatrzymuje się w odpowiedniej pozycji i jest zamknięta zawsze w optymalnej osi, a więc w takich samych płaszczyznach, w jakich została zaprojektowana i zamontowana. To bardzo ważne, aby nie tylko regularnie przeglądać i smarować oraz oczyszczać bramę – trzeba także wyposażyć ją w stopki, jeśli nie posiada automatycznych siłowników i o jej pozycji decyduje ręczne ustawienie. Tam, gdzie brama dwuskrzydłowa prowadzi np. do garażu albo warsztatu, warto zainwestować w mocniejsze i bardziej trwałe nóżki blokujące, gdyż częste użytkowanie takich elementów ruchomych jak sprężyna w stopce – może prowadzić do ich szybszego zużycia. Przy stosunkowo niedużo większych cenach, wejść można w posiadanie lepszych elementów – czyli narzędzi wykonanych z trwalszych materiałów.

Akcesoria do każdej bramy

Bramy dwuskrzydłowe i segmentowe to dzisiaj rynkowe bestsellery, dlatego w naszej ofercie zgromadziliśmy przytrzymywacze do bram w rozmaitych kolorach. Dzięki temu nasi klienci mogą dopasować konkretne elementy wyposażenia i okucia pod kolor posiadanej bramy – czy będzie to brama czarna, brązowa czy antracytowa, odpowiednie nóżki blokujące w takim kolorze znajdują się w naszej ofercie. Na wszystkie produkty gwarantujemy najbardziej konkurencyjne ceny oraz ekspresową dostawę zamówienia na adres klienta. Przekonaj się, że profesjonalne wyposażenie do Twojej bramy jest na wyciągnięcie ręki.