Klamki do drzwi przeciwpożarowych

Bezpieczeństwo i Funkcjonalność

W dzisiejszych czasach, bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych aspektów w każdym budynku. Klamki do drzwi przeciwpożarowych są jednym z elementów, które przyczyniają się do tego bezpieczeństwa. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, gwarantują nie tylko ochronę, ale także funkcjonalność i estetykę. Montowane zazwyczaj w wejściach ewakuacyjnych, są niezbędnym dodatkiem do każdego wejścia o specjalnym przeznaczeniu.

Jakość Potwierdzona Certyfikatem

Wszystkie klamki tego rodzaju są produkowane zgodnie z ogólnie obowiązującymi normami. Oznacza to, że każdy produkt, zanim trafi do sprzedaży, musi posiadać certyfikat. Klamki do drzwi przeciwpożarowych otrzymują atest, jeśli pozytywnie przejdą przez różnego rodzaju badania i tak zwaną próbę ognia. Wykonane głównie ze stali nierdzewnej z bezpieczną rękojeścią oraz tworzywa czarnego, są odporne nie tylko na działanie ognia, ale także wysoką temperaturę.

Różnorodność i Dostępność

W naszym asortymencie znajdą Państwo klamki w różnych rozmiarach i dwóch standardowych kolorach tj. czarny oraz inox. Oferujemy także produkt typu klamko – gałka, dopuszczony do montażu w drzwiach PPOŻ. Ważne jest, aby przy zakupie sprawdzić, czy dany model będzie pasował do konkretnych drzwi – chodzi tutaj głównie o kierunek otwierania, który może być prawy lub lewy.