Zamek Gerda Tytan ZE1 jest zamkiem wyposażonym w elektroniczny układ alarmowy oraz sztywny łańcuch pozwalający na bezpieczne uchylenie drzwi bez ryzyka wtargnięcia niepowołanej osoby do lokalu. Stalowa konstrukcja zamka i monolityczna obudowa zapewniają niespotykaną odporność na wszelkie próby...
Rodzaj zamka
Zamek nawierzchniowy
Liczba kluczy w zestawie
4
Informacje dodatkowe
atest
Opinie: 0  Dodaj opinię
kod: 04224259
-10% 620,61 zł
558,55 zł
Produkt dostępny
Darmowa dostawa

Zamki wierzchnie atestowane

Idealnym dodatkiem, stanowiącym uzupełnienie standardowych zamków w drzwiach Państwa domów są zamki wierzchnie atestowane. Jest to także uniwersalne rozwiązanie, biorąc pod uwagę, że te zamki wierzchnie pasują do praktycznie wszystkich modeli drzwi wejściowych.

Gerda jest najwyższej klasy liderem atestowanych zamków do drzwi i posiada możliwie maksymalnie wysoką ochronę przed włamaniem. Wśród klientów krąży opinia, że jest to jeden z najbardziej solidnych i niezawodnych zamków. Posiada szereg zalet, które bardzo cenią sobie nasi nabywcy. Jest to między innymi blokada przed przewierceniem, dzięki ukrytej tytanowej płytce, blokada przeciwwyważeniowa oraz blokada pokrętła. Okucie to, przy odpowiedniej i regularnej konserwacji, zapewni Państwu trwałość, wygodę i spokój przez wiele lat. Wszystkie te cechy, pozwalają konsumentowi na odpowiednio wysokie poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny. Zamki wierzchnie atestowane są więc bardzo porządnym produktem, odpornym na wszelkie działania nieuprawnionych do tego osób. Wiele modeli tego typu posiada także zamek, czyli sztywną zapornicę, dzięki któremu można delikatnie uchylić drzwi, nie pozwalając przy tym nikomu wtargnąć do pomieszczenia bez wyraźnego pozwolenia właściciela.

Zamki wierzchnie atestowane są dostępne nie tylko w różnych wzorach, ale i kolorach, co pomoże, nawet najbardziej wybrednym gustom klienta, podjąć trafną decyzję. Każdy z zamków posiada także wiele certyfikatów, w tym antywłamaniowe, dzięki którym można spać spokojnie i bez obaw.