Samozamykacz ramieniowy hydrauliczny Drzwi jednoskrzydłowe, prawe lub lewe Maksymalna szerokość drzwi (cm) 125 Maksymalna waga drzwi (kg) 100 Regulowana prędkość zamykania
Kolor
srebrny
Zastosowanie
uniwersalne
Maksymalna szerokość drzwi (cm)
125
Rodzaj samozamykacza
samozamykacz
Typ drzwi
jednoskrzydłowe
Maksymalna waga drzwi (kg)
100
Opinie: 0  Dodaj opinię
kod: 06895899
Okazja! 190,63 zł
138,19 zł
Produkt dostępny
Darmowa dostawa od 500 zł

Samozamykacze do drzwi

Dla uzyskania odpowiedniego komfortu użytkowania drzwi można zdecydować się na zastosowanie wersji z konkretnymi akcesoriami. Do takich zalicza się samozamykacz do drzwi. W delmet.pl można wybierać z szerokiego asortymentu różnych rodzajów i modeli takich produktów. Pozwala to zdecydować się na taki produkt, który ma odpowiednie parametry użytkowe. Kluczowe jest zdecydowanie się na takie wersje samozamykaczy, które są dostosowane do materiału, z którego wykonane są drzwi. Odpowiednio dopasowane samozamykacze mają właściwie wymiary, a także wagę. W ten sposób po zamontowaniu nie będą nadmiernie szybko ulegały uszkodzeniom. W ofercie delmet.pl można wybrać taki model samozamykacza, który sprawdzi się podczas użytkowania w konkretnych warunkach.

Co zapewnią samozamykacze drzwiowe?

Montując samozamykacze do drzwi, można wiele zyskać szczególnie w miejscach, gdzie występuje duży ruch. Ich zalety sprawiają, że coraz częściej wykorzystywane są w budynkach mieszkalnych. Natomiast nadal największe zastosowanie znajdują w budynkach użyteczności publicznej. Automatycznie zamykające się drzwi to między innymi możliwość ograniczenia strat ciepła. W dłuższym okresie można w ten sposób znacznie obniżyć koszty ogrzewania.

Trwałe samozamykacze do drzwi

W ofercie delmet.pl można znaleźć samozamykacze do drzwi, które spełniają odpowiednie normy jakości. W ten sposób będą w stanie zapewnić odpowiednie działanie po zamontowaniu. Równocześnie wysoka jakość wykonania to pewność, że będą mogły być użytkowane przez odpowiednio długi czas. Trwałe modele są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo w ograniczonym stopniu zużywają się, co bezpośrednio przekłada się na czas użytkowania samozamykacza.

Jak wybrać samozamykacz?

Dokonując zakupów w delmet.pl, można wygodnie wybrać odpowiedni samozamykacz ramieniowy. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki produktów, aby wyszukać taki model, który ma odpowiednie parametry użytkowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i do udanych zakupów w naszym sklepie!