Zasuwy i blokady

Zabezpiecz swoje otoczenie

W ofercie delmet.pl znajdują się zasuwy i blokady najwyższej jakości. Te niezbędne elementy każdej bramy czy drzwi odgrywają kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa. Dostępne są w różnych rozmiarach i typach, różniąc się również swoim funkcjonowaniem.

Produkty na lata

Wszystkie zasuwy i blokady dostępne w ofercie delmet.pl zostały stworzone we współpracy z najlepszymi producentami, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu są w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom. Wykonane są z wytrzymałej stali, a ich powierzchnia została ocynkowana, co gwarantuje długotrwałe działanie. Charakteryzują się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i działanie warunków atmosferycznych.

Wybór produktu

W asortymencie delmet.pl dostępne są różne typy zabezpieczeń, w tym rygle, popularne i nieskomplikowane blokady, które skutecznie chronią przed wtargnięciem niepowołanych osób. W ofercie znajdują się również zasuwki do drzwi, które mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Dla tych, którzy szukają dodatkowego zabezpieczenia, dostępne są zasuwy na kłódkę. Wszystkie te produkty nie wpływają na prawidłowe działanie skrzydeł drzwi czy bramy, umożliwiając bezproblemowe otwieranie i zamykanie otworów.