Zasuwy i blokady

Wysokiej jakości różnorodne zasuwy i blokady dostępne w ofercie Delmet są niezbędnymi elementami każdych drzwi czy też bramy. Odgrywają one istotną rolę, wpływając na bezpieczeństwo poszczególnych pomieszczeń, jak również ogrodu lub posesji, tak, aby zapewnić komfort psychiczny każdego użytkownika. W sklepie oferujemy modele w wielu rozmiarach, rodzajach, a także produkty różniące się funkcjonowaniem.

Zasuwy i blokady – produkt na lata

Oferowane przez naszą firmę zasuwy i blokady powstały we współpracy z najlepszymi producentami, fachowcami w dziedzinie, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu, są w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom klienta. Wszystkie tego typu modele są wykonane bardzo solidnie z wytrzymałej stali, a ich powierzchnia została ocynkowana, tak aby działać długie lata. Z montażem poradzi sobie każdy, ponieważ konstrukcja jest bardzo prosta – jedyne co jest potrzebne to odpowiednio dobrane śruby. Zasuwy i blokady cechuje odporność na uszkodzenia mechaniczne, zabezpieczenie antykorozyjne i bezproblemowe działanie w każdych warunkach atmosferycznych. Elementy tego typu często są narażone na działanie deszczu, niskich temperatur czy mocnego słońca, dlatego należy wybierać najlepsze jakościowo produkty, aby cieszyć się sprawnym działaniem jak najdłużej to możliwe.

Na jaki produkt warto zwrócić uwagę, aby w skuteczny sposób chronić swoją przestrzeń?

W asortymencie sklepu spotkać można rygle – jest to popularna i nieskomplikowana forma blokady, która chroni przed wtargnięciem do budynku, pomieszczenia lub na posesję osób niepowołanych, bez wyraźniej zgody właściciela. Elementy te chronią także furtkę lub bramę przed silnymi podmuchami wiatru, skutecznie je unieruchamiając. Rygle, podobnie jak zasuwy i blokady są starannie wykonane i zabezpieczone przed korozją. Na uwagę zasługują też zasuwki do drzwi, które znajdą zastosowanie zarówno wewnątrz domu, jak i na zewnątrz. Z powodzeniem można używać ich na przykład w drzwiach łazienkowych lub w pokoju, chcąc ochronić się przed nagłym wtargnięciem lokatorów. Swoją rolę doskonale odegrają też przy wejściu do ogrodu – można przymocować je do furtki lub płotu. Delmet może pochwalić się także zasuwami na kłódkę, które mogą zwiększyć bezpieczeństwo w ogrodzie, wtedy kiedy nikogo nie ma w domu. Kłódka będzie tu więc pełnić dodatkowe zabezpieczenie. Żaden z przedstawionych wyżej produktów nie wpływa na prawidłowe działanie skrzydeł drzwi czy bramy. Pozwala na bezproblemowe otwieranie i zamykanie otworów, dając przy tym na pełną kontrolę dostępu do pomieszczenia.