Zawiasy splatane

Starając się zapewnić możliwość wykorzystania funkcjonalnych rozwiązań, oferujemy dostępne w różnych wersjach zawiasy splatane. Wykorzystywane do różnych modeli drzwiczek w meblach produkty mają na celu zapewnić trwałe połączenie elementów. Taka konstrukcja będzie w stanie gwarantować możliwość użytkowania przez odpowiednio długi okres. Dodatkowo można zdecydować się na takie modele zawiasów, które są wykonane z trwałych materiałów. Optymalne rozmiary można znaleźć w naszym internetowym sklepie Delmet.

Jakie jest zastosowanie zawiasów splatanych?

Wersje zawiasów splatane to produkty, które znajdują zastosowanie szczególnie przy montażu mebli. Montowane są między innymi w drzwiach typu harmonijkowego. To modele, które sprawdzają się szczególnie w przestrzeniach o mniejszym metrażu. W sklepie Delmet zapewniamy dostęp do szerokiego asortymentu różnych wersji zawiasów typu splatanego. Pozwala to zdecydować się na takie, które mają odpowiednie parametry użytkowe. Dopasowane do konkretnego miejsca, będą w stanie zapewnić prawidłowe funkcjonowanie połączonych elementów. Ma to duże znaczenie, gdy chce się uzyskać komfort otwierania i zamykania drzwi. Dotyczy to modeli, które wykonane są z różnych materiałów. Odpowiedni zawias splatany zapewni bezpieczeństwo konstrukcji.

Zawiasy splatane o odpowiednich parametrach

Szeroki asortyment zawiasów typu splatanego pozwala zapewnić naszym klientom między innymi małe wersje 25 mm. Równocześnie mamy również duże rozmiary 70 mm. Gwarantujemy naszym klientom możliwość dokonania zakupu takich produktów, które sprawdzą się przy zastosowaniu w konkretnych warunkach. Gdy jest to niezbędne, można zdecydować na rozmiary w milimetrach: 30, 35, 40, 50, 60.

W ten sposób można zdecydować się na takie produkty, które mają optymalne rozmiary. Wszystkie modele dostępne w naszej ofercie cechują się odpowiednią jakością wykonania. Jest to potwierdzone certyfikatami jakości, które gwarantują, że zawiasy zostały wykonane zgodnie z międzynarodowymi i polskimi normami.