Produkty marki Globus

Globus

Opis producenta GLOBUS

GLOBUS - Fabryka Narzędzi Piłowych i Producent Narzędzi Skrawających

Lider w produkcji narzędzi piłowych i skrawających

GLOBUS to pierwsza fabryka narzędzi piłowych w Polsce oraz jeden z największych producentów narzędzi skrawających, które znajdują zastosowanie w wyspecjalizowanych procesach obróbczych różnych materiałów, takich jak drewno, metal, aluminium, PVC, beton i inne.

Wysoka jakość narzędzi i kompleksowe usługi doradcze

Jako producent dostarczamy wysokiej jakości narzędzia, ale również oferujemy kompleksowe usługi doradcze, zapewniane przez nasz profesjonalny zespół doradców technicznych. Ponadto, zapewniamy szeroki wachlarz usług posprzedażowych, aby zaspokajać Państwa potrzeby.

Rozwój poprzez inwestycje i samokształcenie

GLOBUS dąży do stałego rozwoju poprzez inwestowanie w nowe technologie produkcji oraz ciągłe samokształcenie naszego zespołu techniczno-handlowego i badawczego. Naszym celem jest sprostanie rosnącym oczekiwaniom naszych klientów.

W naszej pracy korzystamy z własnego, wieloletniego doświadczenia przemysłowo-konstrukcyjnego i naukowo-badawczego, a także wysokich kwalifikacji i zaangażowania naszych pracowników. Przez ponad 100 lat działalności nieustannie doskonaliliśmy technologię produkcji, wprowadzając nowoczesne obrabiarki, centra sterowane numerycznie, a także technikę cięcia laserowego dysków. Nasze działy produkcyjne dysponują nowoczesnym i zautomatyzowanym parkiem maszynowym, obsługiwanym przez wysoko wykwalifikowany personel, co gwarantuje wysoką jakość naszych narzędzi.