Klamka do drzwi 72na wkładkę bębenkową ZEUS Metal-Bud patyna prawa Zestaw zawiera: komplet klamek do jednych drzwi (2 sztuki: klamkę lewą i prawą) komplet szyldów komplet elementów montażowych trzpień łączący do zamka o standardowym wymiarze 8 x 8 mm
Rozstaw (wym. A)
72
Kolor
patyna
Rodzaj
klamka zewnętrzna
Wersja zamka
Na wkładkę bębenkową
Rodzaj szyldu
długi szyld
Opinie: 0  Dodaj opinię
kod: MBZZ7P
100,97 zł
Na zamówienie
Darmowa dostawa od 1000 zł
możliwość zastosowania w zamkach listwowych wspomaganie w szyldzie wewnętrznym okucie dostosowane do drzwi zewnętrznych i wewnątrzklatkowych Zestaw zawiera; - komplet rozet do jednych drzwi (2 sztuki), - komplet elementów montażowych,
Kolor
anoda srebrna
Rodzaj
klamka zewnętrzna
Wersja zamka
Na wkładkę bębenkową
Rodzaj szyldu
szyld owalny
Opinie: 0  Dodaj opinię
kod: 13131259
73,80 zł
Na zamówienie
Darmowa dostawa od 1000 zł
Wytrzymała antywłamaniowa rozeta, w kolorze inox. Produkt pokryty bardzo trwałą anodowanej powłoką, zabezpieczającej przed działaniem czynników atmosferycznych.
Kolor
inox
Rodzaj
klamka zewnętrzna
Wersja zamka
Na wkładkę bębenkową
Rodzaj szyldu
krótki szyld
Opinie: 0  Dodaj opinię
kod: 13010369
156,21 zł
Na zamówienie
Darmowa dostawa od 1000 zł

Klamki i szyldy do drzwi zewnętrznych

O wykończeniu domu, mieszkania, biura czy sklepu nie świadczą wyłącznie elementy dominujące, ale szczegóły. Idealnym dowodem na to stwierdzenie są drzwi – same skrzydło nie będzie prezentowało się okazale, jeżeli nie będzie wyposażone w wysokiej klasy okucie. To dlatego możemy zaoferować Ci estetyczne i trwałe klamki do drzwi zewnętrznych, pochodzące od najlepszych producentów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Różnego rodzaju klamki do drzwi zewnętrznych – postaw na jakość i estetyczny wygląd

Dlaczego tak ważny jest montaż odpowiedniej klamki do drzwi? Zewnętrzne skrzydło będzie widoczne nie tylko dla Ciebie, ale też dla innych osób, które np. przechodzą w okolicach Twojego mieszkania czy domu. Jeszcze większe znaczenie ma to w zastosowaniu komercyjnym – w biurach czy sklepach. Z tego względu powinieneś postawić na wysokiej klasy klamki do drzwi zewnętrznych, dobrze dobrane do skrzydła. Co to oznacza?

Jak znaleźć odpowiednią klamkę?

Zwróć uwagę przede wszystkim na rozmiar elementu. W naszym asortymencie posiadamy między innymi klamki do drzwi zewnętrznych rozstaw 72 czy 90, dostosowane do potrzeb Klientów. To determinuje czy element będzie pasował do otworów w drzwiach czy nie. Następnie zwróć uwagę na kwestie użytkowe (np. czy po dwóch stronach okucia mają znajdować się klamki czy np. gałka). Na koniec dobierz klamki do drzwi zewnętrznych zgodnie z wyglądem i stylem wykonania skrzydła.

Jakie klamki do drzwi zewnętrznych znajdziesz w naszej ofercie?

Posiadamy różnego rodzaju klamki do drzwi zewnętrznych, wykonane z najwyższą starannością i pasujące do różnego rodzaju skrzydeł. Oferujemy Ci między innymi klamki do drzwi zewnętrznych rozstaw 90, 72, 92, z antywłamaniowymi rozwiązaniami i wiele innych. Pochodzą od najlepszych producentów, którzy od wielu lat tworzą zaawansowane systemy drzwiowe – przykładem jest tutaj klamka do drzwi zewnętrznych Gerda. Na pewno będziesz zadowolony z zakupu.

Nie tylko klamki – postaw na różnego rodzaju akcesoria

Poza tym, że oferujemy klamki do drzwi zewnętrznych, mamy także liczny wybór wielu akcesoriów. Wśród nich są między innymi specjalne rozety do drzwi czy szyldy (w różnych kształtach i kolorach), pasujące do wielu współczesnych elementów zamykających.

Cały czas poszerzamy nasz asortyment, dbając o zadowolenie naszych Klientów. Jesteśmy pewni, że uda Ci się znaleźć klamki do drzwi lub akcesoria, które zaspokoją Twoje potrzeby. Pamiętaj, że cały asortyment objęty jest gwarancją! To zapewnia jakość i trwałość oferowanych przez nas produktów.