Produkty marki Lincoln Electric

Lincoln Electric

Lincoln Electric - światowy lider w technologii spawania

Lincoln Electric, globalny gigant w dziedzinie technologii spawania, projektowania i produkcji, to firma, której nazwa stała się synonimem innowacyjności i zaawansowanych rozwiązań w przemyśle.

Pionierstwo i innowacje

Lincoln Electric jest znany z tworzenia zaawansowanych rozwiązań w zakresie spawania łukowego, zautomatyzowanych systemów łączenia, montażu i cięcia, a także urządzeń do cięcia plazmowego i tlenowego. Dzięki swoim wysiłkom firma uzyskała czołową pozycję na świecie w dziedzinie lutowania twardego i miękkiego. Jest to zasługa nie tylko jej doświadczenia, ale również nieustannej chęci do odkrywania nowych technologii i rozwiązań.

Ekspertyza i wiedza

Lincoln Electric jest uznawany za Welding Expert™ (Ekspert Spawania), ze względu na swoją pionierską wiedzę z zakresu materiałoznawstwa, rozwoju oprogramowania, inżynierii automatyki i zastosowań. Ta zaawansowana wiedza i ekspertyza przekładają się na zwiększone możliwości produkcyjne klientów, pomagając im w budowaniu lepszego świata.

Globalna obecność i ambicje

Z siedzibą główną w Cleveland w stanie Ohio, Lincoln Electric posiada 56 zakładów produkcyjnych w 19 krajach i obsługuje klientów w ponad 160 krajach dzięki globalnej sieci dystrybutorów i biur sprzedaży. Ambicją Lincoln Electric jest bycie wiodącym dostawcą najwyższej jakości produktów do spawania i cięcia. Osiągając te cele, firma dba o efektywność kosztów produkcji, dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie aplikacji spawalniczych i rozwija innowacyjne technologie, spełniając oczekiwania klientów.

Innowacyjność i jakość

Na przestrzeni lat Lincoln Electric zdobył zaufanie i uznanie w branży, dostarczając innowacyjne rozwiązania i produkty najwyższej jakości. Zawsze koncentrując się na potrzebach klientów, firma zrewolucjonizowała technologię spawania, wprowadzając na rynek innowacyjne rozwiązania i produkty, które ułatwiają pracę profesjonalistom w całym świecie.