Produkty marki Pferd

PFERD Ściernica , lamelka PFC 125 Z 40 SG POWER INOX Ściernica , lamelka PFC 125 Z 40 SG POWER INOX to wykonane przez firmę PFERD wysoce profesjonalne i bardzo ekonomiczne narzędzie. Agresywne właściwości szlifujące i bardzo duża żywotność to kolejne atuty tego produktu. Jest najlepszą...
Opinie: 0  Dodaj opinię
kod: 78484229
21,24 zł
Produkt dostępny
Darmowa dostawa od 500 zł

Pferd

PFERD - Tradycja i Innowacja w Obróbce Powierzchni i Cięciu Materiałów

Ponad 200 lat Tradycji

PFERD to marka z ponad 200-letnią tradycją, specjalizująca się w produkcji, profesjonalnym doradztwie, oraz dystrybucji narzędzi do obróbki powierzchni i cięcia materiałów. Firma z biegiem lat stała się wiodącym producentem narzędzi oraz znanym międzynarodowym przedsiębiorstwem rodzinnym.

Wysoka Jakość i Wydajność

Narzędzia oferowane przez PFERD charakteryzują się doskonałą jakością, najwyższą wydajnością oraz ekonomicznością. Profesjonaliści na całym świecie doceniają markę PFERD za jakość premium, niezawodność, innowacyjność produktów oraz profesjonalne doradztwo i partnerstwo.

Relacje i Wsparcie

PFERD stawia na budowanie długotrwałych relacji z klientami, opartych na zrozumieniu ich potrzeb i optymalnym dobieraniu rozwiązań. Firma umożliwia przetestowanie swoich produktów w warunkach pracy klienta, co pozwala na dokładne dostosowanie narzędzi do konkretnych wymagań. Dzięki temu klienci PFERD mają pewność, że ich zakup to nie "kot w worku", a sprawdzony i efektywny produkt.

Innowacyjne Rozwiązania dla Partnerów

PFERD oferuje swoim partnerom handlowym innowacyjne rozwiązania, takie jak system Tool-Center, umożliwiający efektowną prezentację narzędzi dla wszystkich grup produktów. Dla jeszcze lepszego zrozumienia oferty firmy stworzono także podręcznik narzędziowy WZH22, zawierający ponad 7500 innowacyjnych rozwiązań do obróbki powierzchni i cięcia materiałów. Jest to niezwykle przydatne narzędzie dla każdego, kto chce dokonać optymalnego wyboru produktów marki PFERD.