Smar do bram z aplikatorem 400ml TECMAXX 14-022

Opinie: 0  Dodaj opinię
Kod/Indeks: 56805789
Producent: TECMAXX
5905694017363
zwykle w 24 godziny

Smar do bram z aplikatorem 400ml TECMAXX 14-022

Opinie: 0  Dodaj opinię
Kod/Indeks: 56805789
Producent: TECMAXX
5905694017363

Produkty w promocji znikają bardzo szybko. Pospiesz się jeśli nie chcesz przegapić lepszej ceny.

Zniżka 4,33 zł 21,00 zł
16,67 zł
Brutto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,00 zł
  • 10 w magazynie
  • zwykle w 24 godziny
Gwarantujemy bezpieczne zakupy. Certyfikat SSL zabezpiecza Twoje dane podczas płatności. Możesz zwrócić zakupiony produkt do 14 dni. Na produkt otrzymujesz gwarancję producenta.

Opis

Smar do bram z aplikatorem firmy TECMAXX o pojemności 400ml to innowacyjny produkt, który zapewnia doskonałą ochronę i wydajność dla Twoich bram i mechanizmów. Ten wyjątkowy smar został opracowany, aby zapewnić niezrównaną jakość i trwałość, dzięki czemu Twoje bramy będą działać sprawnie przez długie lata.

Zaawansowana Formuła Smaru

Formuła smaru do bram TECMAXX została starannie opracowana, aby zapewnić optymalną ochronę przed zużyciem, korozją i innymi negatywnymi wpływami środowiska. Dzięki temu smarowi Twoje bramy będą działać płynnie i cicho, co zapewnia komfort i wygodę użytkowania.

Wygodny Aplikator

Smar do bram z aplikatorem firmy TECMAXX został wyposażony w praktyczny aplikator, który ułatwia precyzyjne nakładanie smaru na odpowiednie części. Dzięki temu zyskujesz pełną kontrolę nad procesem smarowania i minimalizujesz ryzyko zabrudzenia.

Szeroki Zakres Zastosowań

Smar do bram TECMAXX jest doskonałym rozwiązaniem dla różnych rodzajów bram, w tym bram garażowych, przesuwnych, skrzydłowych, przemysłowych i innych. Możesz go również stosować do smarowania innych mechanizmów, takich jak zawiasy, rolki czy prowadnice, co zapewnia jeszcze większą wszechstronność.

Długotrwała Ochrona i Wydajność

Korzystając ze smaru do bram TECMAXX z aplikatorem 400ml, zyskujesz długotrwałą ochronę i wydajność. Smar utrzymuje się na powierzchni przez długi czas, co eliminuje konieczność częstego nakładania i pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Podsumowanie

Smar do bram z aplikatorem firmy TECMAXX o pojemności 400ml to rewolucyjny produkt, który zapewnia zaawansowaną ochronę i wydajność dla Twoich bram i mechanizmów. Wygodny aplikator ułatwia precyzyjne nakładanie smaru, a szeroki zakres zastosowań pozwala na jego używanie w różnych sytuacjach. Długotrwała formuła gwarantuje optymalne rezultaty przez długie lata. Wybierz TECMAXX, aby cieszyć się z niezawodnej ochrony i płynnego działania Twoich bram.

Podobne produkty

Komentarze

Wszystkie recenzje

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię
Smar do bram z aplikatorem 400ml TECMAXX 14-022

Polecamy dla Ciebie