Ściągacz do łożysk 2-ramienny 500

Opinie: 0  Dodaj opinię
Kod/Indeks: 23525069
5907377683452
zwykle w 24 godziny

Ściągacz do łożysk 2-ramienny 500

Opinie: 0  Dodaj opinię
Kod/Indeks: 23525069
5907377683452
657,29 zł
Brutto
  • Ostatnie 3 sztuki w magazynie
  • zwykle w 24 godziny
  • Uwaga! Możesz zamówić większą ilość jednak czas dostawy może się wydłużyć
Gwarantujemy bezpieczne zakupy. Certyfikat SSL zabezpiecza Twoje dane podczas płatności. Możesz zwrócić zakupiony produkt do 14 dni. Na produkt otrzymujesz gwarancję producenta.

Opis

Ściągacz do łożysk 2-ramienny 500

Ściągacz do łożysk 2-ramienny 500 to efektywne i niezastąpione narzędzie, które znajduje swoje zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. Jego głównym celem jest usprawnienie procesu demontażu łożysk z różnych typów maszyn i urządzeń. Jest to narzędzie, które charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością podczas użytkowania.

Najważniejsze cechy produktu

  • Wysoka jakość wykonania: Narzędzie jest solidnie wykonane, co zapewnia jego wytrzymałość i długą żywotność.
  • Uniwersalność: Ściągacz do łożysk 2-ramienny 500 jest przeznaczony do użytku w różnych dziedzinach przemysłu, w tym w naprawie maszyn i urządzeń oraz w serwisie motoryzacyjnym.
  • Efektywność: Narzędzie usprawnia proces demontażu łożysk, co przekłada się na oszczędność czasu i zasobów.
  • Bezpieczeństwo: Użycie ściągacza do łożysk 2-ramienny 500 minimalizuje ryzyko uszkodzenia łożyska podczas jego demontażu.

Znajdując się w arsenale każdego profesjonalisty, ściągacz do łożysk 2-ramienny 500 jest niezastąpionym narzędziem, które ułatwia i przyspiesza pracę. Jego solidna konstrukcja i wysoka jakość wykonania gwarantują niezawodność i długą żywotność. Uniwersalność tego narzędzia pozwala na jego zastosowanie w różnych dziedzinach przemysłu, w tym w naprawie maszyn i urządzeń oraz w serwisie motoryzacyjnym. Dzięki temu, że ściągacz do łożysk 2-ramienny 500 usprawnia proces demontażu łożysk, przekłada się to na oszczędność czasu i zasobów, co jest niezwykle ważne w dynamicznie rozwijającym się świecie przemysłu. Ponadto, użycie tego narzędzia minimalizuje ryzyko uszkodzenia łożyska podczas jego demontażu, co dodatkowo podnosi bezpieczeństwo i efektywność pracy.

Podobne produkty

Komentarze

Wszystkie recenzje

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię
Ściągacz do łożysk 2-ramienny 500

Polecamy dla Ciebie