Zamek KASTEL-1 przeznaczony jest do bram garażowych uchylnych, drzwi wejściowych magazynowych, krat i okiennic. Specjalna, opatentowana konstrukcja zamka pozwala na zamontowanie go do drzwi w dowolnym miejscu.
Rodzaj zamka
Zamek nawierzchniowy
Liczba kluczy w zestawie
brak
Opinie: 1  Dodaj opinię
kod: 04168069
-10% 127,55 zł
114,80 zł
Produkt dostępny
Darmowa dostawa od 500 zł
Zamek KASTEL-4 przeznaczony jest do bram garażowych uchylnych, drzwi wejściowych magazynowych, krat i okiennic. Specjalna, opatentowana konstrukcja zamka pozwala na zamontowanie go do drzwi w dowolnym miejscu.
Rodzaj zamka
Zamek nawierzchniowy
Liczba kluczy w zestawie
brak
Opinie: 0  Dodaj opinię
kod: 04169119
198,34 zł
Produkt dostępny
Darmowa dostawa od 500 zł
Zamek KASTEL-2 przeznaczony jest do bram garażowych uchylnych, drzwi wejściowych magazynowych, krat i okiennic. Specjalna, opatentowana konstrukcja zamka pozwala na zamontowanie go do drzwi w dowolnym miejscu.
Rodzaj zamka
Zamek nawierzchniowy
Liczba kluczy w zestawie
brak
Opinie: 0  Dodaj opinię
kod: 04168179
-10% 124,88 zł
112,39 zł
Produkt dostępny
Darmowa dostawa od 500 zł

Zamki wierzchnie

Nie od dziś wiadomo, że zamek wierzchni to niezbędny element, skutecznie zabezpieczający każdą skrytkę. Co więcej, nie tylko są one bardzo praktyczne, ale także dzięki nowoczesnemu designowi, mogą stanowić także bardzo estetyczny element. Ich największą zaletą jest jednak to, że nie wymagają zastosowania dodatkowego klucza. To eliminuje problemy osób, które ciągle zapominają o nim. Dodatkowo zamki nawierzchniowe do drzwi są łatwe i szybkie w montażu, a także wyjątkowo odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Warto zwrócić uwagę na możliwość ryglowania drzwi, co nie jest dostępne w standardowych modelach zamków. To jeszcze bardziej podnosi poziom bezpieczeństwa. 

Solidna konstrukcja sprawia, że zamek wierzchni jest też stosowany często nie tylko do drzwi wejściowych, ale także w sejfach czy kasach pancernych. To jedynie potwierdza skuteczność tego elementu. Produkty dostępne na naszej stronie sklepu internetowego Delmet posiadają niezbędne atesty, potwierdzające odpowiednie wykonanie oraz trwałość zamków. Część modeli o najlepszych parametrach jest nawet odporna na wiercenie. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z opisami poszczególnych modeli, aby wybrać idealny dla siebie. Bez wątpienia zamek wierzchni to świetne rozwiązanie do domu. Nie bez powodu od wielu lat nadal cieszy się niesłabnącą popularnością, dlatego warto zastanowić się nad tym rozwiązaniem, wybierając model do swojego mieszkania. Warto regularnie sprawdzać naszą stronę, ponieważ stale umieszczamy na niej ciekawe nowinki techniczne.

Od początku naszej działalności szczególną uwagę przykuwamy do wysokiej jakości oraz satysfakcji naszych klientów. Zamki wierzchnie drzwiowe powinny być przede wszystkim doskonale wykonane oraz wytrzymałe, aby zapewnić domownikom należyte poczucie bezpieczeństwa. Takie też są produkty, dostępne w tej kategorii na stronie sklepu internetowego Delmet. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego staramy się zapewnić różnorodny asortyment, spełniający oczekiwania różnorodnych odbiorców. Dzięki temu możemy pochwalić się doskonałą selekcją wysokiej jakości artykułów, które świetnie spełniają swoje funkcje przez wiele lat bez najmniejszego szwanku. Zamki wierzchnie drzwiowe to tylko jedne z nich. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą! W razie potrzeby zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy z chęcią pomogą w wyborze właściwego wariantu i podpowiedzą optymalne rozwiązanie. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo odpowiedni produkt dla siebie.