Wózki do bram przesuwnych: 60x60, 70x70, 80x80

Montując bramę, bardzo ważne jest to, by pamiętać o prawidłowym dobraniu akcesoriów, takich jak wózki do bram przesuwnych. Jest to konieczne, by móc przez długie lata bezproblemowo eksploatować bramę. W naszym sklepie wychodzimy naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających klientów i oferujemy wózki do bram w bardzo wielu różnych wariantach. Sprzedawane przez nas produkty kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych. Zaufanie okazują nam bowiem także monterzy i odbiorcy firmowi o najbardziej wyśrubowanych wymaganiach. Dlatego też nasz asortyment składa się jedynie z produktów najwyższej klasy, którego jesteśmy pewni i możemy udzielić na niego gwarancji. Wszystkie z wózków pochodzą od renomowanych dostawców będących rękojmią jakości i trwałości produktów, co jest tak ważne przy akcesoriach tego typu.

Wózki do bram przesuwnych w różnych wariantach

W naszej ofercie można znaleźć wózki do bram przesuwnych w różnych wersjach, takich jak:

- 60x60,
- 70x70,
- 80x80.

Są to warianty w różnych rozmiarach pasujących do bram przesuwnych o zróżnicowanej wadze. Poza wielkością zwracamy też uwagę, by zapewnić dostęp do wózków w różnych wariantach, jeśli chodzi o kształt. Najmniejsze z nich mają po 3 rolki, podczas gdy największe nawet kilka razy więcej. Są to również warianty o zróżnicowanym kształcie, więc każdy z montażystów znajdzie u nas produkt, którego potrzebuje. Poza standardowymi wózkami do bram przesuwnych można u nas znaleźć także wersje regulowane wahliwe. Precyzyjne opisy produktów zawierające konkretnego rozwiązania techniczne oraz szczegółowe wymiary znajdują się w zakładce każdego z wózków.

Wychodzą naprzeciw zróżnicowanym potrzebom klientów, mamy w ofercie wózki o rolkach z tworzywa, jak i metalowe. Wszystkie z nich charakteryzują się jednak wytrzymałością adekwatną do wytrzymania masy bramy przesuwnej i zapewniają bezawaryjną pracę przez wiele lat. Same korpusy wykonywane są ze stali najwyższej jakości, która dodatkowo jest ocynkowana, więc nie ma problemu z korodowaniem, ani wyginaniem się tego elementu nośnego bramy.

Wózki do bram w różnych cenach

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. Można u nas znaleźć wózki do bram przesuwnych w atrakcyjnych cenach, zaczynając od najmniejszych wózków, a kończąc na wersjach dedykowanych do największych bram, a ponadto wymagających dużej stabilności. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, a z pewnością pomożemy w zakupach.