Zasuwki do drzwi

Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwoliły rozszerzyć asortyment firmy Delmet o różnorodne zasuwki do drzwi. Dział ten prezentuje wiele wariantów – można znaleźć zasuwy do drzwi o różnych wzorach, kolorach, kształtach, z gałką lub bez, proste i bardziej skomplikowane. Jesteśmy pewni, że każdy klient znajdzie odpowiedni dla siebie model, który stanie się niezbędnym elementem życia codziennego. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie osoby szukające prostych i atrakcyjnych cenowo pomysłów do swojego domu, mieszkania czy garażu, znalazły satysfakcjonujące je rozwiązanie.

Zamek nawierzchniowy z gałką – znany od wielu pokoleń

Posiadamy w ofercie zasuwki do drzwi w kolorze brązowym z charakterystyczną gałką. Jest to najprostszy w działaniu zamek nawierzchniowy, a jego nieskomplikowana budowa sprawia, że przy pomocy odpowiednich narzędzi i śrub, samodzielnie można go zamontować. Popularny, a zarazem elegancki kolor na pewno wpasuje się w każde otoczenie, będzie estetycznym dodatkiem do drzwi drewnianych lub obklejonych materiałem drewnopodobnym. Dzięki gałce szybko, bez wysiłku i jednym ruchem można zamknąć drzwi od wewnątrz, a z zewnątrz otworzyć zwykłym kluczem, na przykład piórowym, które także posiadamy w sklepie. Zamek ten najczęściej stosowany jest jako dodatkowa ochrona do drzwi wejściowych. Będzie także doskonałym zabezpieczeniem w pomieszczeniach gospodarczych lub garażu. Produkty tego typu wykonane są z wytrzymałej jakości stali, przez co są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Pozwala to chronić pomieszczenia i ich wyposażenie przez ewentualnym włamaniem.

Zasuwki do drzwi zabezpieczeniem szaf

Nasze zasuwy do drzwi polecamy stosować w miejscach, gdzie na przechowywane w nich rzeczy nie powinny trafić niepowołane osoby. Taką przestrzenią może być szafa, w której często można znaleźć wiele skarbów. Posiadamy modele w wielu rozmiarach – zaczynające się już od 40 mm, kolorach i wykończeniu – polecamy biel, ocynk i nikiel, kształtach – proponujemy proste lub zaokrąglone. Biorąc pod uwagę te wszystkie aspekty, zamki można bez problemu dopasować do wielkości, grubości, typu i designu szafy lub innego przedmiotu, w którym chcemy zastosować taką zasuwkę.

Czy taka zasuwka może ochronić pomieszczenie gospodarcze?

Nasze zasuwy do drzwi są dość uniwersalnym rozwiązaniem, ponieważ można je zamontować też w drzwiach garażowych. Pomieszczenie to jest miejscem, w którym każdy gospodarz przechowuje samochód, sprzęty, kosiarki i inne ważne narzędzia, które dobrze jest chronić jakimś dodatkowym zabezpieczeniem. Jako specjaliści polecamy również zasuwy na kłódkę, które mogą być stosowane jako jedyny lub pomocniczy zamek do drzwi, wszystko zależy od potrzeb klienta.

Wszystkie zasuwki do drzwi powstały z najwyższej klasy materiałów oraz we współpracy z renomowanymi liderami w branży. Jesteśmy pewni, że spełnią nawet te najbardziej wymagające oczekiwania. Dzięki różnorodnemu wzornictwu można osiągnąć ciekawy efekt i tym małym elementem na drzwiach podkreślić styl mieszkania czy domu, a to wszystko bez nadwyrężania domowego budżetu, ponieważ dostępne w naszym sklepie warianty są w bardzo przystępnych cenach.