Zawiasy

W celu zapewnienia najwyższej jakości produktów zapewniamy spełniające restrykcyjne normy zawiasy. Prawidłowo dobrane są w stanie zapewnić komfortowe korzystanie z mebli czy drzwi. Oferujemy szeroki asortyment różnych wersji zawiasów, które mogą być odpowiednio dopasowane między innymi do drzwi czy mebli. Wysokiej jakości produkty są w stanie zapewnić gwarancję bezpieczeństwa. Odpowiednie wymiary zawiasów będą oferować komfortowy ruch drzwi i drzwiczek.

Zawiasy toczone, splatane, nastawne, pasowe, czopowe

W ofercie Delmet zapewniamy różne typy zawiasów. Pozwala to zdecydować się na takie, które mogą być dopasowane do oczekiwań. Popularne zawiasy toczone mogą być przymocowane między innymi przy bramach. Modele splatane sprawdzą się przy drzwiach łamanych o stykających się krawędziach. Takie wersje nazywane są również skrzydełkowymi. Wybierając zawiasy do drzwi, trzeba określić, w jakich modelach będą użytkowane. Często stosuje się wersję czopowe. Natomiast jeszcze inne zastosowanie mają modele nastawne czy pasowe. Wybór odpowiednich zawiasów to nie tylko zdecydowanie się na właściwy rodzaj. Konieczne jest zdecydowanie się na takie, które mają dopasowane wymiary. W naszej ofercie można znaleźć wyroby o standardowych i nietypowych rozmiarach. Gdy jest to konieczne, można z powodzeniem zdecydować się na duże modele.

Dlaczego trzeba prawidłowo dobrać zawiasy?

Odpowiednio dobrane zawiasy, są w stanie zapewnić prawidłowe otwieranie i zamykanie drzwi. Zastosowane w drzwiach wewnętrznych, mają na celu zapewnić komfortową pracę drzwi. Natomiast te do modeli zewnętrznych pełnią również funkcję zabezpieczającą przed włamaniami. Często trzeba zdecydować się na nietypowe wersje, które mają za zadanie pełnić specjalne zadania. Do takich można zaliczyć funkcje antywłamaniowe. Zawiasy montowane w meblach to produkty, które wybierane są nie tylko pod kątem cech użytkowych, ale również wyglądu. W ten sposób mogą pełnić także funkcję estetyczną. Klientom szukającym spełniającego oczekiwania zawiasu, możemy zapewnić fachowe doradztwo. Pozwala to skrócić czas, w którym wyszuka się odpowiedni model.