Magiczna Gąbka VIRAGE Moje Auto

Opinie: 0  Dodaj opinię
Kod/Indeks: 56814351
Producent: Moje Auto
5905694018704
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Magiczna Gąbka VIRAGE Moje Auto

Opinie: 0  Dodaj opinię
Kod/Indeks: 56814351
Producent: Moje Auto
5905694018704
Gwarantujemy bezpieczne zakupy. Certyfikat SSL zabezpiecza Twoje dane podczas płatności. Możesz zwrócić zakupiony produkt do 14 dni. Na produkt otrzymujesz gwarancję producenta.

Opis

Magiczna Gąbka VIRAGE Moje Auto to gąbka melaninowa, która skutecznie czyści bez detergentów. Produkt jest obecny na rynku od wielu lat. Marka Moje Auto postanowiła wprowadzić ją do oferty, ponieważ korzyści, jakie oferuje, doceni każdy kierowca. Miłośnicy zadbanych samochodów otrzymują produkt w pełni bezpieczny praktycznie dla każdej powierzchni, z którą gąbka będzie miała styczność. Jedynym warunkiem jest jej używanie zgodne z zaleceniami producenta. Magiczna gąbka, czyli pianka melaminowa to akcesorium przeznaczone do sprzątania, które świetnie się sprawdzi podczas dbania o samochód. Produktu można używać wielokrotnie, nie trzeba go łączyć ze środkami chemicznymi. Do prawidłowego użycia magicznej gąbki wystarczy kilka mililitrów wody i kilkanaście delikatnych przetarć.  Materiał, z którego, została wykonana, w znacznym stopniu zmniejsza ryzyko wystąpienia zarysowań na czyszczonej powierzchni.

Idealna do:

  • plastikowych listew zewnętrznych,
  • szyb,
  • tapicerki,
  • felg,
  • oraz do użytku w domu.

Przed użyciem produktu zaleca się wypróbować jej działanie na niewidocznej powierzchni. Równie ważne jest też, aby podczas procesu czyszczenia nie pocierać gąbką zbyt mocno. Producent zaleca większą ilość delikatnych ruchów niż kilka silnych.

Parametry

Oznaczenie producenta
97-026
56814351
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Komentarze

Wszystkie recenzje

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię
Magiczna Gąbka VIRAGE Moje Auto

Polecamy dla Ciebie