- Strona główna
- Materiały ścierne
-
Materiały ścierne pozostałe
- Arkusze czepne
- Dyski elastyczne
- Filce polerskie na trzpieniu
- Gąbki ścierne
- Kamienie szlifierskie
- Kapturki ścierne
- Klocki szlifierskie
- Krążki czepne na folii
- Krążki dwustronne
- Krążki fibrowe
- Krążki fibrowe COMBICLICK®
- Krążki na rzep
- Krążki ścierne
- Krążki z włókniny
- Krążki zdzierakowe
- Materiały polerskie
- Minikrążki
- Narzędzia ścierne COMBIDISC®
- Narzędzia z nasypem diamentowym
- Narzędzia z włókniny
- Osełki do noży
- Papier ścierny - arkusze
- Papier ścierny kształtowy - czepny
- Pasty polerskie
- Pasty polerskie i polerskie
- Pasy bezkońcowe papier
- Pasy bezkońcowe płótno
- Pasy bezkońcowe z włókniny
- Płótno ścierne - arkusze
- Rolki na gąbce
- Rolki ścierne
- Rolki z papieru ściernego
- Rolki z płótna ściernego
- Rolki z włókniny
- Ściernice borazonowe - do ostrzenia pił taśmowych
- Ściernice ceramiczne
- Ściernice do cięcia i szlifowania
- Ściernice do marmurkowania
- Ściernice nasadzane
- Ściernice nasadzane z płótna
- Ściernice nasadzane z włókniny
- Ściernice talerzowe z włókniny
- Ściernice trzpieniowe
- Ściernice trzpieniowe z płótna
- Ściernice trzpieniowe z włókniny
- Ściernice wachlarzowe
- Ściernice z włókniny przekładanej płótnem
- Siatki ścierne
- Siatki ścierne czepne
- Szczotki druciane
- Tarcze diamentowe
- Tarcze listkowe, lamelki
- Trzpienie do tulejek ściernych
- Tulejki ścierne
- Materiały ścierne nasypowe
- Krążki i formatki ścierne do elektronarzędzi
- Towary marki AbraBETA
Krążek ścierny korundowy żywicowany z papieru z rzepem, 150mm-bez otworów, A400, AbraBETA
W świecie majsterkowania i profesjonalnych prac budowlanych, niezawodność i jakość narzędzi jest kluczowa. Jednym z takich niezawodnych narzędzi, które zasługuje na szczególną uwagę jest krążek ścierny korundowy żywicowany z papieru z rzepem, o średnicy 150mm, bez otworów, A400, od renomowanej marki AbraBETA. Ten produkt, dzięki swoim specyficznym cechom, jest niezbędnym elementem wyposażenia dla każdego profesjonalisty, majsterkowicza lub entuzjasty prac domowych i ogrodowych.
Charakterystyka produktu
Krążek ścierny korundowy żywicowany z papieru z rzepem AbraBETA to produkt o wysokiej jakości, zapewniający doskonałe rezultaty szlifowania. Wykonany z trwałego papieru ściernego, zapewnia długotrwałe i efektywne działanie. Jego konstrukcja bez otworów pozwala na pełne wykorzystanie powierzchni ścierniczej, co przekłada się na wydajność i oszczędność czasu.
Najważniejsze zalety produktu
✅ Wysoka jakość: Krążek ścierny korundowy żywicowany z papieru z rzepem AbraBETA jest produktem o wysokiej jakości, co zapewnia doskonałe rezultaty szlifowania.
✅ Trwałość: Wykonany z trwałego papieru ściernego, zapewnia długotrwałe i efektywne działanie.
✅ Wygodne użycie: Dzięki systemowi rzepu, krążek łatwo i szybko można wymieniać, co znacznie ułatwia pracę.
✅ Bez otworów: Konstrukcja bez otworów pozwala na pełne wykorzystanie powierzchni ścierniczej, co przekłada się na wydajność i oszczędność czasu.
Przeznaczenie i zastosowanie
Krążek ścierny korundowy żywicowany z papieru z rzepem AbraBETA to narzędzie niezbędne zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Jest idealny do szlifowania różnego rodzaju powierzchni, takich jak drewno, metal czy plastik. Może być używany z różnymi elektronarzędziami, co czyni go uniwersalnym narzędziem dla każdego majsterkowicza.
Podsumowanie
Podsumowując, krążek ścierny korundowy żywicowany z papieru z rzepem AbraBETA to narzędzie, które powinno znaleźć się w arsenale każdego majsterkowicza. Dzięki swojej wysokiej jakości, trwałości i wygodzie użycia, jest idealnym wyborem dla tych, którzy szukają niezawodnych i efektywnych rozwiązań do swoich projektów. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy hobbystą, ten krążek ścierny z pewnością spełni Twoje oczekiwania.