- Strona główna
- Materiały ścierne
-
Ściernice trzpieniowe z włókniny
- Arkusze czepne
- Dyski elastyczne
- Filce polerskie na trzpieniu
- Gąbki ścierne
- Kamienie szlifierskie
- Kapturki ścierne
- Klocki szlifierskie
- Krążki czepne na folii
- Krążki dwustronne
- Krążki fibrowe
- Krążki fibrowe COMBICLICK®
- Krążki na rzep
- Krążki ścierne
- Krążki z włókniny
- Krążki zdzierakowe
- Materiały polerskie
- Materiały ścierne pozostałe
- Minikrążki
- Narzędzia ścierne COMBIDISC®
- Narzędzia z nasypem diamentowym
- Narzędzia z włókniny
- Osełki do noży
- Papier ścierny - arkusze
- Papier ścierny kształtowy - czepny
- Pasty polerskie
- Pasty polerskie i polerskie
- Pasy bezkońcowe papier
- Pasy bezkońcowe płótno
- Pasy bezkońcowe z włókniny
- Płótno ścierne - arkusze
- Rolki na gąbce
- Rolki ścierne
- Rolki z papieru ściernego
- Rolki z płótna ściernego
- Rolki z włókniny
- Ściernice borazonowe - do ostrzenia pił taśmowych
- Ściernice ceramiczne
- Ściernice do cięcia i szlifowania
- Ściernice do marmurkowania
- Ściernice nasadzane
- Ściernice nasadzane z płótna
- Ściernice nasadzane z włókniny
- Ściernice talerzowe z włókniny
- Ściernice trzpieniowe
- Ściernice trzpieniowe z płótna
- Ściernice wachlarzowe
- Ściernice z włókniny przekładanej płótnem
- Siatki ścierne
- Siatki ścierne czepne
- Szczotki druciane
- Tarcze diamentowe
- Tarcze listkowe, lamelki
- Trzpienie do tulejek ściernych
- Tulejki ścierne
Szczotka ścierna radialna Scotch-Brite™ wykorzystuje naszą własną mieszankę ceramicznych ziaren ściernych 3M™ z tlenkiem glinu wraz z elastycznym i sprężystym włosiem, które zapewnia większy kontakt z powierzchnią niż w przypadku szczotek drucianych. Szczotki zachowują właściwości ścierne przez cały okres ich użytkowania.
Użyj szczotki ściernej radialnej Scotch-Brite™, aby usunąć lakier, plamy, kleje, przypalenia po spawaniu, rdzę, ciężkie tlenki i zanieczyszczenia powierzchniowe z różnych metali. Szczotka wykorzystuje naszą własną mieszankę ceramicznych ziaren ściernych 3M™ z tlenkiem glinu wraz z elastycznym i sprężystym włosiem, które zapewnia większy kontakt z powierzchnią niż w przypadku szczotek drucianych. Zaprojektowaliśmy je z myślą o zapewnieniu lepszej trwałości niż szczotki druciane i inne dyski ścierne. Ścierniwo pozostaje ostre przez cały okres użytkowania produktu i dobrze sprawdza się na różnych metalach, w tym aluminium, mosiądzu, brązie, stali węglowej, żeliwie, stali nierdzewnej i innych. Ceramiczne ziarno ścierne to ceramiczny minerał wytwarzany w ramach procesu 3M w celu zwiększenia wytrzymałości i twardości ziarna. Dyski szczotkowe Scotch-Brite wykorzystują tlenek glinu zmieszany z ceramicznym ziarnem ściernym, dzięki czemu uzyskuje się jeden z najtwardszych i najtrwalszych dostępnych mineralnych materiałów ściernych. Idealnie nadaje się do usuwania dużej ilości materiału. Ceramiczne materiały ścierne zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić szybszą pracę nawet w warunkach wysokich temperatur i naprężeń. Ceramiczne ziarno ścierne przewyższa ziarno ścierne na bazie tlenku glinu pod względem szybkości cięcia i trwałości. Może być stosowane do przemysłowych zastosowań szlifowania i wykańczania. Przemysłowe materiały ścierne Scotch-Brite to wyjątkowe produkty do uszlachetniania powierzchni, zawierające materiały ścierne połączone z włókninami nylonowymi lub włóknami syntetycznymi. Połączenie materiałów ściernych z włóknami tworzy system ścierny, który zapewnia jednolite rezultaty przez cały okres użytkowania produktu. Materiał o otwartej strukturze generuje niewielką ilość ciepła i jest odporny na zaszlichcanie, co pozwala na utrzymanie wysokiej wydajności mineralnego materiału ściernego poprzez ograniczenie zapychania się włókien.
Najważniejsze cechy:
- Formowane, wypełnione materiałem ściernym włosie wykańcza, poleruje i usuwa nierówności wydajniej niż szczotki druciane
- Mieszanka ceramicznych ziaren ściernych 3M™ zapewnia doskonałą jakość wykończenia przez cały okres użytkowania dysku
- Czyści przy minimalnym nacisku
- Elastyczna szczotka kompozytowa zapewnia jednolite wykończenie w zagłębieniach, wzorach i innych trudno dostępnych miejscach
- Nie zawiera filamentów drucianych, co zwiększa bezpieczeństwo
- Nie zawiera filamentów drucianych, co zwiększa bezpieczeństwo