Para narzędzi do ustawiania napinacza paska rozrządu w pojazdach grupy FCAO do silników 1.2 1.4 8/16V. i 1.4 Multiair, model 1485FCA/K2
W ofercie posiadamy para narzędzi do ustawiania napinacza paska rozrządu, które są niezbędne dla każdego mechanika samochodowego i majsterkowicza. Te specjalistyczne narzędzia zostały zaprojektowane specjalnie do obsługi silników 1.2, 1.4 8/16V i 1.4 Multiair, co czyni je niezwykle przydatnymi w warsztatach samochodowych oraz dla każdego, kto samodzielnie przeprowadza naprawy samochodowe.
Specyfikacja narzędzi
Zestaw składa się z dwóch narzędzi o różnej długości. Pierwsze narzędzie ma długość 175 mm i jest wyposażone w głowicę o głębokości 13,5 mm. Jest to narzędzie o kompaktowych wymiarach, które doskonale sprawdzi się przy pracach wymagających precyzji.
Drugie narzędzie ma długość 305 mm i jest wyposażone w przegub oraz głowicę o głębokości 13,5 mm. Dzięki zastosowaniu przegubu, narzędzie jest niezwykle elastyczne i pozwala na pracę w trudno dostępnych miejscach.
Najważniejsze zalety produktu
✅ Specjalistyczne narzędzia: Zaprojektowane specjalnie do obsługi silników 1.2, 1.4 8/16V i 1.4 Multiair.
✅ Wysoka jakość: Wykonane z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują długą żywotność i niezawodność w codziennym użytkowaniu.
✅ Praktyczne: Narzędzia o różnej długości, które umożliwiają pracę w różnych warunkach.
✅ Elastyczność: Drugie narzędzie wyposażone jest w przegub, co pozwala na pracę w trudno dostępnych miejscach.
Podsumowanie
Podsumowując, para narzędzi do ustawiania napinacza paska rozrządu to niezbędne narzędzie dla każdego mechanika samochodowego i majsterkowicza. Dzięki nim prace związane z obsługą silników 1.2, 1.4 8/16V i 1.4 Multiair stają się znacznie łatwiejsze i bardziej efektywne. Wysoka jakość wykonania gwarantuje niezawodność i długą żywotność, a różne długości narzędzi pozwalają na pracę w różnych warunkach.