- Strona główna
- Materiały ścierne
-
Materiały ścierne pozostałe
- Arkusze czepne
- Dyski elastyczne
- Filce polerskie na trzpieniu
- Gąbki ścierne
- Kamienie szlifierskie
- Kapturki ścierne
- Klocki szlifierskie
- Krążki czepne na folii
- Krążki dwustronne
- Krążki fibrowe
- Krążki fibrowe COMBICLICK®
- Krążki na rzep
- Krążki ścierne
- Krążki z włókniny
- Krążki zdzierakowe
- Materiały polerskie
- Minikrążki
- Narzędzia ścierne COMBIDISC®
- Narzędzia z nasypem diamentowym
- Narzędzia z włókniny
- Osełki do noży
- Papier ścierny - arkusze
- Papier ścierny kształtowy - czepny
- Pasty polerskie
- Pasty polerskie i polerskie
- Pasy bezkońcowe papier
- Pasy bezkońcowe płótno
- Pasy bezkońcowe z włókniny
- Płótno ścierne - arkusze
- Rolki na gąbce
- Rolki ścierne
- Rolki z papieru ściernego
- Rolki z płótna ściernego
- Rolki z włókniny
- Ściernice borazonowe - do ostrzenia pił taśmowych
- Ściernice ceramiczne
- Ściernice do cięcia i szlifowania
- Ściernice do marmurkowania
- Ściernice nasadzane
- Ściernice nasadzane z płótna
- Ściernice nasadzane z włókniny
- Ściernice talerzowe z włókniny
- Ściernice trzpieniowe
- Ściernice trzpieniowe z płótna
- Ściernice trzpieniowe z włókniny
- Ściernice wachlarzowe
- Ściernice z włókniny przekładanej płótnem
- Siatki ścierne
- Siatki ścierne czepne
- Szczotki druciane
- Tarcze diamentowe
- Tarcze listkowe, lamelki
- Trzpienie do tulejek ściernych
- Tulejki ścierne
- Materiały ścierne nasypowe
- Ściernice do satyniarek
- Towary marki AbraBETA
Ściernica do satyniarki z włókniny z przekładką, granulacja bardzo drobna - very fine+a240, 110x100x19mm, abrabeta
Ściernica do satyniarki z włókniny z przekładką, granulacja bardzo drobna - VERY FINE+A240, 110x100x19mm, AbraBETA
Ściernica do satyniarki z włókniny z przekładką od AbraBETA to wysokiej jakości narzędzie, które z powodzeniem znajdzie zastosowanie zarówno w pracach profesjonalnych, jak i domowych. Została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy cenią sobie precyzję i efektywność pracy. Jej głównym zadaniem jest wygładzanie powierzchni, co sprawia, że jest niezastąpiona w wielu branżach - od budowlanej, przez stolarską, aż po motoryzację.
Charakterystyka produktu
Ściernica do satyniarki z włókniny z przekładką charakteryzuje się bardzo drobną granulacją, co gwarantuje wyjątkową precyzję ścierania. Jest to model o wymiarach 110x100x19mm, co sprawia, że doskonale nadaje się do pracy z różnymi powierzchniami. Produkt ten pochodzi od renomowanej marki AbraBETA, która jest znana na rynku z produkcji najwyższej jakości narzędzi.
Najważniejsze zalety produktu
✅ Wysoka jakość - produkt AbraBETA, znanej z produkcji wysokiej jakości narzędzi.
✅ Uniwersalność - idealna do różnego rodzaju powierzchni, zarówno w pracach profesjonalnych, jak i domowych.
✅ Precyzja - bardzo drobna granulacja gwarantująca precyzyjne ścieranie.
✅ Wytrzymałość - wykonana z włókniny z przekładką, co zapewnia jej długą żywotność.
Praktyczne zastosowanie
Profesjonalne i domowe zastosowanie
Ściernica do satyniarki z włókniny z przekładką od AbraBETA to produkt, który sprawdzi się zarówno w warunkach profesjonalnych, jak i domowych. Dzięki swojej uniwersalności, jest idealna do pracy z różnymi powierzchniami - od drewna, przez metal, aż po tworzywa sztuczne. Jej bardzo drobna granulacja sprawia, że jest niezastąpiona w wygładzaniu powierzchni, co jest kluczowe w wielu branżach - od budowlanej, przez stolarską, aż po motoryzację.
Trwałość i wydajność
Ściernica do satyniarki z włókniny z przekładką od AbraBETA to produkt, który charakteryzuje się wyjątkową trwałością. Jest to zasługa wysokiej jakości materiałów, z których została wykonana. Dzięki temu, jest to narzędzie, które posłuży Ci przez długi czas, a jednocześnie zapewni wysoką efektywność pracy. To połączenie sprawia, że jest to produkt, który zdecydowanie warto mieć w swoim arsenale narzędzi.