Elektrozaczepy do drzwi i furtki

Pożytecznym i wygodnym rozwiązaniem, które od dawna gości w ofercie firmy Delmet, są elektrozaczepy. Te modele stosuje się najczęściej w celu poprawienia działania drzwi wejściowych, ale także z powodzeniem można je zastosować do furtki. To właśnie nowoczesne możliwości pozwalają wprowadzać do naszego sklepu coraz to lepsze produkty, które mają różnorodne zastosowanie i są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Na ich czele stoi elektrozaczep do furtki!

Biorąc pod uwagę sposób działania, elektrozaczepy można pogrupować na standardowe i rewersyjne. Pierwsza grupa posiada oznaczenie NC (normaly closed), co oznacza, że otwarcie zamka następuje w momencie, kiedy przepłynie przez niego prąd elektryczny. Z kolei drugą grupę charakteryzuje symbol NO (normaly open), a zasada działania opiera się na impulsie elektrycznym. Drzwi zatem otworzą się, kiedy zamek dostanie impuls.

W naszym asortymencie spotkają Państwo modele podstawowe, posiadające oznaczenia, o których wspomniano wcześniej, jak również z elektrozaczepy z blokadą. Posiadają one funkcję zdalnego otwierania, a przesunięcie dźwigni blokady pozwoli na otwarcie drzwi na stałe, bez konieczności użycia prądu elektrycznego. Mogą być stosowane w pomieszczeniach użytku publicznego, gdzie często zachodzi potrzeba odblokowania zamka do drzwi na określony czas.

Jako specjaliści w swojej dziedzinie często polecamy Państwu wybór zaczepu R5, który cechuje się przede wszystkim pamięcią. Funkcja ta jest bardzo pomocna przy otwieraniu drzwi bez użycia klucza. Jeśli wcześniej użyjemy przycisku w unifonie, zamek zapamięta to działanie i do czasu otwarcia drzwi odblokuje zapadkę. Jednak jeśli wejście zostanie zamknięte, pamięć skasuje się i wszystko wróci do pierwotnego stanu.

Każdy kupujący elektrozaczep do furtki, który szuka funkcjonalnego, nowoczesnego i wygodnego zamka, powinien wybrać elektrozaczepy dostępne w asortymencie Delmet. Wszystkie modele prezentowane na oficjalnej stronie powstają we współpracy z doświadczonymi producentami, którzy podobnie jak nasza firma, skupiają swoją uwagę głównie na wysokiej jakości oraz satysfakcji klienta.