Wrzeciądza budowlane, skrzyniowe

Istnieje wiele sposobów na zabezpieczenie bramy wjazdowej, składzika z narzędziami czy ogrodzenia otaczającego plac budowy. Nie musisz wymieniać skrzydeł drzwiowych czy furtek, aby zamontować modele z zamkiem. Znacznie wygodniejszym rozwiązaniem jest wrzeciądz.

Wrzeciądz – niezbędny do zamknięcia na kłódkę

W tej kategorii znajdziesz kilka modeli tych akcesoriów. Wykonane są z trwałego i odpornego na warunki atmosferyczne materiału. Najczęściej wykorzystuje się stal ocynkowaną. Wrzeciądz może składać się z dwóch jednakowych części wyposażonych w oczka, przez które przekłada się kłódkę. Innym modelem jest wrzeciądz budowlany składający się z części z oczkiem i metalowej blaszki, którą nakłada się na oczko, a następnie zakłada kłódkę. Oba rozwiązania zapewniają bezpieczne zamknięcie bram, drzwi od piwnicy, składzika z narzędziami czy szopy.

Zamknięcia do skrzyń bez kłódek

Wrzeciądz można wykorzystać także do zamknięcia skrzyń podczas transportu czy montażu plandeki na samochodzie. Do tego wykorzystuje się jednak wrzeciądz burtowy, który nie wymaga zastosowania kłódki.

W tej kategorii znajdziesz wrzeciądz skrzyniowy składający się z dwóch płaskich elementów, które po zapięciu skutecznie zamykają wieko skrzynki lub pozwolą Ci mocno naciągnąć plandekę na samochód. Wykonane są z trwałej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne stali. Dzięki temu możesz nimi zabezpieczać obiekty znajdujące się na zewnątrz. W ofercie sklepu Delmet znajdziesz także inne okucia niezbędne do zabezpieczania posesji czy budynków mieszkalnych.