Zawiasy przykręcane

W szerokim asortymencie firmy Delmet nie mogło zabraknąć meblowych, estetycznych i uniwersalnych, modeli W-70, jakimi są zawiasy przykręcane. Odgrywają one istotną rolę w trakcie montażu mebli, gdyż to właśnie dzięki nim, szafki mogą się płynnie otwierać i zamykać. Zawiasy wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, niezwykle trwałe oraz odporne na odkształcenia i uszkodzenia.

Zawiasy przykręcane gwarancją bezproblemowego działania mebli

W tej kategorii posiadamy białe lub brązowe zawiasy przykręcane, które odpowiednio dobrane, idealnie wpasują się kolorystycznie do mebli i staną się praktycznie niewidoczne. Jesteśmy pewni, że te dwa kolory będą w stanie sprostać Państwa wymaganiom, z uwagi na uniwersalność barw, które są w stanie wkomponować się w każdy mebel. Dzięki tym drobnym i tanim przedmiotom mogą Państwo zafundować komfort użytkowania na wiele długich lat, z uwagi na trwałość i wieloletnią żywotność prezentowanych produktów. Pomimo iż, zawiasy przykręcane sprzedawane są bez śrub, ich montaż jest banalnie prosty i poradzi sobie z nim każdy, kto ma chociaż odrobinę pojęcia o skręcaniu mebli.

Zachęcamy wszystkich Państwa do wnikliwego i szczegółowego zapoznania się z ofertą sklepu Delmet. Od wielu lat dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient bezproblemowo znalazł odpowiedni produkt. Cieszymy się, że jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom, wprowadzając do oferty niezbędne zawiasy przykręcane, nie tylko produkowane z wysokiej jakości materiałów, ale będące również w wyróżniającej się, zachęcającej cenie.