Zamki elektroniczne

Dzięki nowoczesnym możliwościom i pomysłowości doświadczonych producentów mogliśmy wprowadzić do naszej oferty zamki elektroniczne, będące alternatywą dla standardowych okuć. Funkcjonalność to drugie imię tego zamka, który sprawia, że nasze codzienne życie staje się odrobinę ułatwione. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, że ten wariant zrobił pośród klientów ogromną furorę, stając się przy tym jednym z najchętniej wybieranych modeli w ofercie.

W asortymencie sklepu znajdą Państwo okucia elektroniczne do drzwi prawych oraz lewych. Nowoczesny i wysokiej jakości zamek znakomicie sprawdza się w obiektach, z których korzysta kilkadziesiąt lub kilkaset osób dziennie. Są to między innymi hotele, biura, apartamentowce, banki, a nawet niektóre zakłady pracy. Zamki elektroniczne wykonane są ze stali nierdzewnej i tworzywa PCV, dzięki którym okucie wygląda bardzo postępowo i oryginalnie. Biorąc pod uwagę estetyczny wygląd, model ten wpasuje się w każdą przestrzeń i stanie się wyrafinowanym dodatkiem każdych drzwi. Zamki te są bardzo proste w montażu i mogą bardzo długo działać na jednym komplecie baterii.

Aby wybrać odpowiedni produkt, należy wziąć pod uwagę indywidualne preferencje oraz sposób, w jaki ma być wykorzystane dane pomieszczenie, które chcą Państwo zabezpieczyć takim zamkiem. Uniwersalnym rozwiązaniem, które wyróżnia Delmet, jest solidne okucie na kod z klamką, który wyróżnia się prostotą i szybkością w obsłudze. Wariant ten działa na zasadzie, która łączy elektronikę z tradycyjną pracą mechanizmu silniczka. Zatem, aby otworzyć drzwi, wystarczy wpisać odpowiedni kod PIN, który ustala administrator. Jest to więc nowoczesny związek przyjemnego z pożytecznym, a obecnie wiele osób ceni sobie wygodę i szybkość działania. Nadawanie kodu odbywa się poprzez programowanie, dzięki czemu zamek może być otwarty po użyciu ustalonej sekwencji liczb. Zamki elektroniczne mogą też być odblokowane kluczem, a także przy pomocy mobilnej aplikacji, co obecnie jest dodatkowym atutem, ponieważ większość osób zawsze ma przy sobie smartfon. Oprogramowania zostały przystosowane zarówno do systemu Android, jak i do Apple.

Zamki elektroniczne zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, wygodę oraz pewność, że dostęp do pomieszczenia mają tylko uprawnione do tego osoby. Dostępne w naszym asortymencie okucia to bardzo wyjątkowa oferta, będąca połączeniem wysokiego gatunku materiałów oraz atrakcyjnej ceny. Zachęcamy do wnikliwego zapoznania się z ofertą firmy, która szczególnie skierowana jest do osób, które cenią sobie nowoczesność i oryginalność.