ATLAS BRONZE LAMELKA WYPUKŁA 125MM Szybkie cięcie i dobra wydajność usuwania materiału. Idealny do użytku ze szlifierkami kątowymi zasilanymi akumulatorowo: zapewnia najlepszą żywotność produktu po jednym naładowaniu akumulatora. Idealny do zastosowań z niskim i średnim naciskiem. Mieszanka...
Średnica tarczy ściernej [mm]
125
d [mm] - Średnica otworu
22,23
Granulacja
60
Opinie: 0  Dodaj opinię
kod: 64142059
6,48 zł
Produkt dostępny
Darmowa dostawa od 500 zł
PFERD Ściernica , lamelka PFC 125 Z 40 SG POWER INOX Ściernica , lamelka PFC 125 Z 40 SG POWER INOX to wykonane przez firmę PFERD wysoce profesjonalne i bardzo ekonomiczne narzędzie. Agresywne właściwości szlifujące i bardzo duża żywotność to kolejne atuty tego produktu. Jest najlepszą...
Opinie: 0  Dodaj opinię
kod: 78484229
19,94 zł
Produkt dostępny
Darmowa dostawa od 500 zł

Tarcze listkowe, lamelki

Nawet najlepszego rodzaju szlifierka kątowa nie będzie pracować efektywnie i bezpiecznie, jeżeli nie będziesz używał wysokiej klasy akcesoriów, takich jak tarcze listkowe. W naszym asortymencie posiadamy bardzo szeroki wybór takich elementów, nadających się do użycia w różnych sytuacjach.

Tarcze listkowe do wszechstronnego użycia – pełna skuteczność i bezpieczeństwo pracy

Tarcze listkowe (tzw. lamelki) stosowane są do obróbki różnego rodzaju materiałów, w tym metali, tworzyw sztucznych czy drewna. Do ich wykorzystania służą szlifierki kątowe o różnych parametrach pracy.

Jak korzystać prawidłowo z tarczy listkowej?

Przede wszystkim powinieneś wybrać rozmiar tarczy, który nadaje się do zastosowania w Twoim rodzaju szlifierki. Zwróć uwagę przede wszystkim na średnicę elementu, ale też np. sposób mocowania. Możesz stosować tarcze listkowe 115, 125, 150 – w zależności od tego, które lamelki obsługuje szlifierka, którą posiadasz.

Pamiętaj, aby dobrze i mocno zamontować tarczę na mocowaniu szlifierki. W ten sposób ograniczasz ryzyko uszkodzenia elementów obrabianych, niwelując do minimum drgania. Zwróć też uwagę, że prawidłowe zamocowanie lamelki pozwala na bezpieczne korzystanie ze sprzętu.

Zwróć uwagę na to czy tarcza jest dobrze dobrana do obrabianego materiału. Inne są właściwości akcesoriów pracujących przy oszlifowaniu drewna, a inne nadają się do pracy przy metalach. Pamiętaj, że dzięki tarczom listkowym możesz np. przygotować powłokę do ponownego malowania lub zedrzeć starą powłokę z innych, istotnych dla Ciebie względów.

Jakiego rodzaju tarcze listkowe znajdziesz w naszym asortymencie?

Posiadamy wiele typów tarcz listkowych, nadających się do wykorzystania w różnych szlifierkach kątowych. Znajdziesz u nas lamelki o różnych rozmiarach, w tym najpopularniejsze jak 125.

Poza rozmiarami, nasz sklep charakteryzuje też szeroki wybór typów lamelek. Mamy między innymi tarcze ścierne listkowe, do obrabiania elementów drewnianych. Otrzymasz u nas także części do pracy przy częściach metalowych. Każda ściernica listkowa wykonana jest z dobrze spasowanych materiałów, zgodnie ze sztuką, zapewniając najwyższą jakość i bezpieczeństwo pracy.

Współpracuj z najlepszymi!

Dostępne u nas tarcze listkowe wykorzystasz wszechstronnie w zastosowaniu komercyjnym oraz prywatnym. Świetnie sprawdzą się w warsztatach, halach produkcyjnych, ale też garażach amatorskich majsterkowiczów.

Wszystkie dostępne u nas produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i trwałością. Pochodzą od sprawdzonych producentów i są w stanie bezpiecznie i efektywnie pracować na wielu materiałach. Mamy także inne akcesoria do szlifierek kątowych, w tym tarcze do cięcia i podobne. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, albo szukasz pomocy przy doborze lamelki – jesteśmy dla Ciebie. Bazujemy na naszej wiedzy i doświadczeniu, pomagając Klientom w zaspokojeniu ich potrzeb. Mamy nadzieję, że będziesz do nas wracał częściej. Życzymy udanych zakupów!