PFERD Ściernica , lamelka PFC 125 Z 40 SG POWER INOX Ściernica , lamelka PFC 125 Z 40 SG POWER INOX to wykonane przez firmę PFERD wysoce profesjonalne i bardzo ekonomiczne narzędzie. Agresywne właściwości szlifujące i bardzo duża żywotność to kolejne atuty tego produktu. Jest najlepszą...
Opinie: 0  Dodaj opinię
kod: 78484229
21,24 zł
Produkt dostępny
Darmowa dostawa od 500 zł

Tarcze listkowe, lamelki

Wysokiej jakości tarcze listkowe i lamelki

W ofercie delmet.pl znajduje się szeroki wybór tarcz listkowych i lamelków wykorzystywanych w szlifierkach kątowych. Te niezbędne akcesoria są kluczowe dla efektywnej i bezpiecznej pracy z narzędziami.

Wszechstronne zastosowanie tarcz listkowych i lamelków

Stosowane do obróbki różnego rodzaju materiałów, w tym metali, tworzyw sztucznych czy drewna, tarcze listkowe i lamelki są niezastąpione w wielu sytuacjach. Czy zastanawiałeś się kiedyś, jaką rolę odgrywają w procesie szlifowania? Dzięki nim można przygotować powłokę do ponownego malowania lub zedrzeć starą powłokę, co jest istotne dla wielu zastosowań.

Zasady prawidłowego użytkowania

  • Wybór rozmiaru: Wybierz rozmiar tarczy, który nadaje się do zastosowania w Twoim rodzaju szlifierki. Zwróć uwagę przede wszystkim na średnicę elementu, ale też np. sposób mocowania.
  • Bezpieczne mocowanie: Dobre i mocne zamontowanie tarczy na mocowaniu szlifierki ogranicza ryzyko uszkodzenia elementów obrabianych, niwelując do minimum drgania.
  • Dobór do materiału: Zwróć uwagę na to czy tarcza jest dobrze dobrana do obrabianego materiału. Inne są właściwości akcesoriów pracujących przy oszlifowaniu drewna, a inne nadają się do pracy przy metalach.

Asortyment tarcz listkowych i lamelków w delmet.pl

Oferta delmet.pl obejmuje wiele typów tarcz listkowych i lamelków, nadających się do wykorzystania w różnych szlifierkach kątowych. Wszystkie produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i trwałością, pochodzą od sprawdzonych producentów i są w stanie bezpiecznie i efektywnie pracować na wielu materiałach.